6 věcí, které vás dělají méně atraktivní

Redakce

Co děláte, protože si myslíte, že je to sexy, ale opak je pravdou? My vám to vysvětlíme!

  1. Neustále koukáte do mobilu. Asi si myslíte, že tím na lidi působíte super busy, ale víte co? Je to spíš otravné. Nikdo nechce mít holku / kluka, která / ý pořád čumí do displeje a poslouchá jen na půl ucha.
  2. Nahlas se smějete. Umět se zasmát je samozřejmě super, ale nemusíte být slyšet na celou místnost. Hurónský smích je odpudivý u žen i mužů.
  3. Moc se malujete. Tohle je asi spíš bod pro dámy, ale v dnešní době těžko říct, eh. Každopádně naše rada – všeho moc škodí a o make upu to platí dvojnásobek. Pokud máte zdravou pleť, zbytečně si ji nekytujte.
  4. Příliš alkoholu. Holky i kluci na plech jsou na pěst, tečka. Takže drink ano, ale ne tak, aby vás pak kamarádi museli nést na zádech, mějte svou míru.
  5. Vyzývavé oblečení. Trocha provokace neuškodí, ale nemusíte chodit polonazí. Když výstřih, tak dlouhá sukně, a naopak.
  6. Pořád mluvíte o sexu. Asi si myslíte, že když budete mít neustále sexuální narážky, někdo se chytí, ale lidi jsou z toho většinou v rozpacích, takže to s těmi dvojsmysly nežeňte do extrémů.

Káčin zápisník: Hledáte chlapa na ho*no? Já vám ho najdu, zn. po dvou rozchodech třetí zdarma

Šílená čínská metoda: Ženy si dobrovolně ničí chodidla

Témata: