10 věcí, které ve vztahu dělají i ty nejdokonalejší holky (a vy byste to měli bez řečí přijmout)

Pavla Gabrhelíková

I vaše vyvolená je prostě jenom člověk. Některé věci se odpouštějí, s některými se nedá žít a nějaké se zase musí překousnout. A těchto deset věcí rozhodně patří do té poslední kategorie.

  1. Volá a smskuje opilá. Jestli si myslíte, že jste našli tu pravou, ona má nejspíš ten samý pocit. A kdy jindy dát pořádný průchod svým emocím než v opilosti? Tak jí to odpusťte. Jen chce, abyste věděli, že i když se někde baví, pořád vás bezmezně miluje.
  2. Chce, abyste si nasadili kondom. Vášeň a romantika – to je všechno pěkné. A nejlépe pokud to není završené devítiměsíční abstinencí a velkým břichem. Proto požádání o nasazení kondomu nepovažujte za nedůvěru, ale zodpovědnost.
  3. Nebojí se vám srazit hřebínek. Neboli nenechá vás usnout na vavřínech. Když se vám něco povede, náležitě to ocení. Ale pokud ne, nečekejte, že vám bude mazat med kolem pusy. Chce jen, abyste byli lepší v tom, co vás baví. Upozaďte své ego a zkuste to tak brát.
  4. Nechce s vámi mít sex (na povel). Jsou i takové dny, kdy vášeň opadne a holkám se do sexu prostě nechce. Nehledejte v tom svou chybu. Možná má stresy ve škole, fofry v práci či problémy s mámou. Až to přejde, uvidíte, že se na vás zase vrhne.
  5. Má menstruaci. Ano, je to nechutné a smutné období, a aby toho nebylo málo, ještě přichází každý měsíc! Když ji vidíte, jak do sebe cpe druhou tabulku čokolády a brečí u reklamy na prací prášek, odpusťte si ty odsuzující pohledy a raději ji vezměte za ruku a buďte tam pro ni.
  6. Někdy ignoruje vaše přátele. Když s vámi potřebuje naléhavě mluvit, bude jí jedno, že váš kamarád vypráví historku z festivalu nebo si s vámi chce dát panáka. Přátelé jsou důležití. Ale vy jste teď partneři. A to by mělo být na prvním místě.
  7. Nebude se s vámi líbat, když má rtěnku. Přece nechcete vypadat jak klaun z hororu! Chce být kočka, a to i kvůli vám. Tak to jeden večer přežijte. Líbat se pak můžete doma.
  8. Někdy nemá oholené nohy. To, že někdy někdy objevíte nějaké černé chloupky, neznamená, že žijete s rosomákem. Proto si nechte připomínky od cesty. A když si nestíhá oholit každý druhý den nohy? Rozhodně by to nemělo být něco, kvůli čemu se s ní rozjedete.
  9. Jí stejně často nebo stejně moc jako vy. Možná jste žili v představě, že holky snídají jablko, obědvají salát a na večeři pijí citronovou vodu. Omyl, pánové! Takže až přijdete do restaurace a dá si svíčkovou s pěti a pivo, nechte si ty překvapené obličeje.
  10. Má těžké časy. I když je silná a sebevědomá, i ji občas něco dostane na kolena. Buďte tam pak pro ni a netočte se k ní zády. Každý má právo být čas od času slabý a na dně.