10 věcí, se kterými si už nemusíte dělat hlavu, pokud randíte s tím pravým

Pavla Gabrhelíková

Najít toho pravého je jako narazit na krásně vybroušený diamant. Pokud už jste ale randila s tolika lumpy, že toho správného kluka ani nepoznáte, přečtěte si těchto deset bodů.

  1. Že je vám nevěrný. Nekouká po ženských, aby vás provokoval, nemluví o ženských, se kterými spal, dokud se nezeptáte, a nepíše si s dalšími pěti holkami, když je s vámi na rande. Prostě se rozhodl, že stráví zbytek života s vámi.
  2. Že ho nezajímá váš život. Je rád, že máte zájmy, a chce do nich proniknout. Ať už vás baví psi nebo kreslení, je připraven to s vámi sdílet. Žádné přemlouvání, žádné scény. Prostě chce.
  3. Že vás překvapí neznámá bývalka. Každý jste měli nějaký život předtím, než jste se poznali. A je důležité si o něm něco málo říct. Potkat na ulici holku, která se mu vrhne kolem krku, aniž byste o ní někdy předtím slyšeli, je víc než nemilé.
  4. Že nepoznáte jeho přátele. Možná vás vaši předchozí partneři drželi od svých přátel daleko, jako byste měli mor. Ten pravý vás s nimi bez problému seznámí. A rád.
  5. Že nebudete mluvit o budoucnosti. Pokud vás miluje, zajímá ho, co podniknete v létě a kdy byste se spolu mohli sestěhovat. Žádné vyhýbavé kecy.
  6. Že po něm budete uklízet. Chlap, který vás miluje, bude raději trávit čas s vámi, než aby vás nechal pobíhat kolem dřezu. Kolem pořádku by mezi vámi žádné hádky vznikat neměly.
  7. Že budete trávit čas jeho zájmy. Když si najdete chlapa, který celý den hraje jenom videohry, nemůžete očekávat, že s vámi bude trávit víkendy pod stanem. Ten pravý bude mít podobné zájmy nebo bude schopný dělat kompromisy.
  8. Že budete muset zkousnout podezřele blízkou kámošku. Pokud vás miluje, bude vás milovat i ona. Ráda se s vámi seznámí a dokonce se z vás mohou stát i kamarádky.
  9. Že nebudete moct mít jiné plány. Ten pravý vám nebude zakazovat, abyste šla s kamarádkou na drink nebo s nejlepším kámošem do divadla. Nebere vás jako svůj majetek a chápe, že musíte trávit čas i odděleně.
  10. Že k vám nebude láskyplný. Upřímně zamilovaného chlapa člověk prostě pozná. Chová se naprosto jinak. Znamenáte pro něj celý svět a nebojí se vám to dát najevo. Gratulujeme! Vy spolu budete až do smrti.