10 životních mouder, která nás naučila Gilmorova děvčata

Redakce

Nové díly Gilmorových děvčat jsou tady. Všichni jsme na ně s nadšením čekali. Osmá série nese podtitul Rok v životě. Přečtěte si několik lekcí, které nás naučily Gilmorky.

  1. Mámy mají vždycky pravdu. Všichni víme, že i matky se občas mohou splést. V jednom ale mají pravdu. Odhadnout partnery svých dcer umí vždy dokonale, stejně jako Lorelai.
  2. Dát najevo svůj názor je potřeba. Lorelai je velmi ochotná žena, ráda pomáhá lidem okolo sebe. Často se ale také nebojí říct svůj názor ani svým nejbližším.
  3. V životě nevyjde vše tak, jak si to přejeme. O tom ví své nejen mladá Rory, ale i její kamarádka Paris, která se nedostala na vysněný Harvard.
  4. Z velkého omylu se může stát ta nejlepší věc na světě. Lorelai nezodpovědně otěhotněla již v šestnácti letech. Rozhodla se si dítě ponechat. Nikdy v životě toho už nelitovala, naopak byla moc ráda.
  5. Vztahy nejsou vůbec jednoduché. Lorelai chodila s několika muži, než si konečně uvědomila, že Luke je pro ni ten pravý muž, se kterým se cítí nejlépe.
  6. Krása není zdaleka to nejdůležitější. Rory je pěkná dívka, ale moc dobře ví, že nějaké věci si musí ve svém životě vybojovat sama. Krásná tvář jí nepomůže dostat se na vysněnou vysokou školu.
  7. Někteří lidé mohou jíst, co chtějí, ale štíhlou linii si udrží neustále. Rory i Lorelai jsou hubené ženy, které si nejednou dopřávaly nezdravá jídla. Nikdy však neztloustly.
  8. Čas od času je potřeba si dupnout. Rory na první pohled působí jako nesmělá dívka. Pokud jde ale do tuhého, umí si pevně stát za svými názory. Tuto potřebnou dovednost zdědila po své matce.
  9. Člověk by se neměl bát být odlišný od ostatních. Rory se nebojí ukázat, kým skutečně je. Neřeší zbytečné věci. Má svoji hlavu a vždy dokáže odůvodnit své chování.
  10. K pevnému přátelství je potřeba mít společný humor. To platí u Lorelai a Rory. Ačkoliv jsou ve vztahu matka s dcerou, chovají se k sobě velmi kamarádsky. Společný humor jim rozhodně nechybí.

Rory z Gilmorek tajně porodila dítě!

Jared Padelecki se objeví v nových dílech Gilmorových děvčat. Takhle teď vypadá