10 způsobů, jak dát světu najevo, že jste se sebou absolutně nespokojení

Pavla Gabrhelíková

Už vás nebaví se neustále skrývat pod maskou milého člověka? Dobře. Pak pro vás máme deset jednoduchých kroků, díky kterým nebude nikdo pochybovat o tom, že jste nešťastní, zlomení a nespokojení sami se sebou.

  1. Hodně si stěžujte. Ať už se s vámi podělí kdokoliv o jakoukoliv informaci, vždycky stočte rozhovor na sebe a své problémy. Dejte tak druhému jasně najevo, že vás jeho úspěchy a myšlenky absolutně nezajímají.
  2. Mluvte o ostatních za jejich zády. Když si zrovna nestěžujete, mluvte o lidech, které znáte. Musíte upozornit na jejich chyby, špatně placené práce a samozřejmě příšerné mezilidské vztahy. Mluvte i o lidech, které moc neznáte, a odhadněte, proč jsou tak příšerní a podělte se s ostatními o důvody, proč by se s nimi podle vás neměli bavit.
  3. Jakmile není po vašem, vztekejte se. Všichni kolem musí vědět, že neustoupíte ani o krok. Pořádně se naštvěte a zkazte všem celý večer. Příště pak určitě dají na vás.
  4. Buďte odporní k lidem, co vás obsluhují. Je důležité dát v každém obchodě, občerstvení a na každé akci najevo, že vy jste ten, kdo těmto lidem platí, a oni musí skákat, jak vy pískáte. A samozřejmě jsou to vaši otroci, takže je nešetřete a ukažte, jak si absolutně nevážíte ničeho, co pro vás dělají.
  5. Sdílejte každý okamžik na sociálních sítích. I když se někde nudíte nebo vám nechutná jídlo, podělte se na Facebooku o to, jak skvělý to byl zážitek. Podstatné je totiž lhát. Lžete o své náladě i aktivitách. Pokud budete sdílet pravdu, nikdo vám nebude závidět a nebude se trápit kvůli svým neúspěchům!
  6. Nikomu nevěřte. Vůbec neberte v potaz názor lidí, obzvlášť těch, které znáte nejdéle a mají vás nejraději. Místo toho se uražte a dejte jim najevo, že o jejich upřímnost rozhodně nestojíte.
  7. Ponižujte ostatní. Když jste ve společnost, dělejte si legraci z toho, jak ostatní vypadají nebo co se jim nepovedlo. Nezapomeňte se bavit o těch nejcitlivějších tématech a pořádně jim ublížit. V rámci toho ukažte na všechny své úspěchy. Musíte se nad ně povyšovat a ponižovat je. Pak vaše výhry totiž vyniknou ještě o něco víc.
  8. Vyprávějte zkreslené příběhy. Kdykoliv mluvíte o čemkoliv, co se vám v životě přihodilo, vyjděte z toho jako hrdina, který musel překonat neuvěřitelnou spoustu překážek a čelit krutosti závistivých blbců.
  9. Opíjejte se. Ale fakt hodně. Opíjete se tak, že kolem vás budou samé problémy. Až půjdete na drink s kamarády, hádejte se s taxikářem, pozvracejte mu auto a pak odmítněte zaplatit. Dbejte na to, aby všichni věděli, že jste opilí a absolutně nevíte, co děláte.
  10. Urážejte se. Podstatné je urazit se kvůli všemu, co je směřováno na vaši adresu. Když vás někdo požádá o cigaretu, když vás někdo poprosí, jestli si přesednete, a i když vám v hromadné dopravě šlápne dítě na nohu. Musíte dát světu okázale najevo, že takhle teda ne!