10+1 osvědčených způsobů, jak se zbavit lásky na jednu noc: Začněte uklízet a zaplaťte taxíka

Redakce

Dáte si první sklenku, po pěti si skvěle rozumíte. Po prvním tanci pochopíte, že vám to s ním / ní sedne i na jiném parketu. Ráno se probudíte a ejhle – je tam! Co s ním / ní? Jak ho / jí co nejelegantněji nebo alespoň efektivně vypoklonkovat? Parta z Koule.cz přichází na pomoc.

 1. Začněte uklízet. Nenápadně a nejdřív potichu začněte sbírat různé pozůstatky divokého večírku. Protějšek už bude mít problém usnout a po chvíli pochopí, o co jde. Je to stejné jako při zavíračce. Poslední objednávky proběhly už několikrát a je prostě čas jít zase o dům dál.
 2. Mlčení jehňátek. Mlčte. Když už musíte komunikovat, omezte se na „ano“ či „ne“. Pokud to nepomůže a po čase dostanete lapidární dotaz: „Chceš, abych už šel / šla?“, odpovězte také lapidárně: „Jak chceš“.
 3. Výmluva na spolubydlící. „Chtěl / a bych, abys tu zůstal, ale za chvíli mi přijde spolubydlící.“ Pokud není dotyčná osoba ve vaší posteli debilní nebo zamilovaná, pochopí, že je čas zvednout kotvy.
 4. Výmluva na ex. Tady začíná trochu těžší kalibr. Aférce na jednu noc sdělte, že v té posteli jste to před ní dělal / a s ex. A z piety a zlomeného srdce jste mezitím neměnil / a povlečení. Mimochodem je to už pár měsíců… Po tomhle většina odvážných srdcí vysmahne jakbysmet.
 5. Výmluva na práci. Lze s úspěchem použít v pracovním týdnu, jinak je nutné přijít s historkou práce o víkendu. Což může být trapas, pokud si nepamatujete, co jste kdákali předchozí večer. „Už musím jít,“ a pak čekáte v ulici za rohem, než láska odkráčí.
 6. „Zaplatím ti taxíka.“ V noci budete za granda, poněvadž nejezdí metro. Ráno je to trochu drsné, ale pořád komfortnější než MHD…
 7. „Mám strach se znovu zamilovat.“ Tvrďte, že je pro vás příliš brzy na vážný vztah. Variace na bod 4.
 8. Taktika all you can eat. „Když tu zůstaneš, je to navždycky.“ Toho se každý normální záletník nebo děvčica, co si chtěla jen trochu užít, smrtelně zalekne. Pochopí a vypadne. Přece se po jedné (snad cool) noci nezaháčkuje na celý život.
 9. Jděte pryč. Až se vrátíte, nebude tam. A když ano, opakujte. Trochu to narušuje běžný harmonogram, ale dá se to vydržet.
 10. Mlčení jehňátek vol. 2. „Mám ve skříni nabitou brokovnici a počítám do 10, než ji použiju, doufám, že pak tu nebudeš.“ Donucovací metoda odchodu nepotřebuje komentář.
 11. Buďte upřímní. Je to čisté a od srdce. Na druhou stranu, kdo z nás na to má? Pá pá… “Bylo to dobrý, ale sorry…“

Co je důležité vědět před prvním análním sexem? 9 žen to prozradilo!

Co to znamená, když se vám zdá o sexu s celebritou?