11 celebrit, které (prý) měly skvělý první sex

Pavla Gabrhelíková

Ztráta nevinnosti nebývá žádná sláva. Většina z nás na to má hořkosladké vzpomínky. Z hlavy to pak musíme vytloukat hromadou jiného sexu. Těmto celebritám se to ale napoprvé povedlo na jedničku s hvězdičkou!

 1. Daniel Radcliffe. “Jsem jedním z těch, kteří to měli napoprvé fakt hezké. Bylo to s holkou, se kterou jsme se dobře znali. Potom jsem měl spoustu mnohem lepšího sexu, ale můj první sex rozhodně nebyl nijak příšerně ponižující jako pro některé mé přátele, kteří to zažili pod mostem s někým úplně cizím,” řekl pro MySocial.
 2. Angelina Jolie. Herečka měla první sex ve čtrnácti letech. Aby si byli bližší, pořezala ho u toho nožem. On ji pak řízl zpátky. Pak byli celí od krve a zůstalo jí spoustu jizev. Ale dost si to pochvaluje.
 3. Steven Tyler. Přišel o to s dvojčaty. Nic víc asi říkat nemusíme.
 4. Katy Perry. O panenství přišla na předním sedadle auta, zatímco v pozadí hrál song Grace od Jeffa Buckley.
 5. John Stamos. Nebylo mu ani osmnáct a byl dost velký trouba. Pak mu ale kámošova starší ségra upustila klíče do klína. Jak přišli k nim domů, vyspala se s ním. “Byla tak milá a trpělivá. Všechno mi ukázala. A bylo to úžasné! Do teď se přátelíme.”
 6. Tina Fey. Říká se, že kdo si počká, ten se dočká. A to taky Tina udělala. Přišla o to ve dvaceti čtyřech letech se svým nynějším manželem. Awww…
 7. Megan Fox. Poprvé se vyspala se svým prvním přítelem. Bylo jí sedmnáct let a má na to prý velmi hezkou vzpomínku.
 8. Celine Dion. Zpěvačku objevil v jejích dvanácti letech manažer René Angélil. A s ním taky přišla o panenství v jednom hotelovém pokoji. Když se jí předtím ptal, jestli to chce, odpověděla:”Budeš můj první a jediný.” A nekecela, fakt byl. Dokud minulý rok neumřel.
 9. Zac Efron. S Vanessou Hudgens se potkali na castingu filmu High School Musical. Byli si od první chvíle tak blízcí, že na to hned vlítli. Chodili by spolu do teď, ale Vanessa neustála nájezdy fanynek na Zaka.
 10. Justin Bieber. Nečekaně o to přišel se zpěvačkou Selenou Gomez.
 11. Justin Timberlake. Bylo nebylo, Justin na škole potkal Britney. A už byl chleba v tašce. Chtěli spolu být navždy, ale bohužel. Ale jejich krásné poprvé jim zůstane.
Justin Timberlake – Cry Me A River (Official)