11 důvodů, proč chodit s barmankou: Máloco odporného ji překvapí

Redakce

Krásných holek za barem je u nás v Čechii nepočítaně. Někdy se pánové do baru hrnou nejen kvůli alkoholickým přípitkům, ale i za přítomnými krasotinkami v podobě dámské obsluhy. Nemusíte o nich ovšem jen snít. Uvědomte si prosím následující důvody a vyrazte je sbalit.

 1. Usmívají se za všech okolností. Jejich práce to vyžaduje, i když se jim nechce. Výdělek jim závisí na tom, jak se klient cítí. Vzhledem k tomu, že jim tento sympatický zvyk přejde do krve, usmívají se i na vás doma, místo toho, aby vrčely.
 2. Můžou posunovat vagóny. V zázemí baru si musejí pomoct. Takže basy s pivem tahá, hádejte kdo? Mají tak naposilováno, že vám postaví malý baráček. Nebo je můžete nechat naložit auťák na dovolenou.
 3. Pracují přes noc. To znamená, že si po večerech můžete dělat, co chcete a s kým chcete, a vaše vyvolená ani nemrkne. Když by si přece jen stěžovala, opáčíte: “Když ty nikdy nejsi doma, tak se musím zabavit, aby se mi tolik nestýskalo.“
 4. Budete pít zadarmo. Respektive případnou útratu zaplatí ona za ceny pro personál. To je opravdu mega důvod. Můžete si ho soukromě dát i jako č. 1. Pozor, s free drinky to nepřehánějte. Majitelé barů nejsou úplní idioti a umějí vaši milovanou barmanku pěkně rychle vypoklonkovat.
 5. Už toho hodně viděly. Za barem se jim stalo asi všechno, co si dokážeme představit. Pokud ji budete balit, vyhněte se opileckým ego-maniackým kecům. Takových pánů už viděla taky hodně. Dobré je, že když občas přijdete domů úplně namol, nebude vám nic vyčítat.
 6. Jsou bystré. Za barem to ani jinak nejde. Rychle odhadnout zákazníka, namíchat drink a jít na dalšího.
 7. Umějí naslouchat. Tedy jen ty nejlepší (ty vám i rozumějí). Trojkombinace: krása, důvtip, pokec.
 8. Víte, kde je najdete. V noci bude určitě v práci. Taky si ji můžete přijít zkontrolovat, jestli vám do ní někdo nedělá.
 9. Přestanete díky ní kouřit. Ona to taky nedělá, protože kdo by si celé noci ještě navíc dobrovolně ničil zdraví, že?
 10. Umějí bourat led svými prsy. Opět jen ty nejlepší. Že jste to ještě nezažili? Kdo hledá, najde.
 11. Umějí otevírat lahváče podprdou. Opět jen ty z bodu 4.

13 typů lidí podle toho, jak se chovají, když ji mají jak z praku

30 věcí, které bychom říkali, kdyby byl sex stejně návykový jako cigarety