11 sexuálních předsevzetí pro sexuálnější rok 2017

Redakce

Začněte s jejich plněním a nepřestávejte, dokud nebudete hotoví! Zvýšená a hlavně vylepšená sexuální aktivita na sebe nedá dlouho čekat.

 1. Přestaňte si číst myšlenky a navzájem si s vaším nejoblíbenějším postelovým partnerem řekněte, jak to chcete. Když to nebude chápat, názorně ukažte.
 2. Bye bye předstírání orgasmu. Ani nevíte, jak si ubližujete a o co přicházíte, když to hrajete. Partnerovi taky vlastně děláte místo radosti medvědí službu, protože si myslí, jak vám to dobře nedělá. Jedině, když přestanete hrát tyátr, se věci pohnou k lepšímu.
 3. Povídejte si o tom, jak to děláte. Když o tom nejste schopni komunikovat, tak to raději neprovozujte.
 4. Nikdy nepřestávejte s předehrou. Nebo naopak ji pořád rozjíždějte nanovo. Výzkumy potvrzují, že neodfláknutá byť jen smsková předehra o polovinu zvýší pravděpodobnost dosáhnutí orgasmu.
 5. Zkuste něco nového. Třeba hračky, které si hned 2. ledna zakoupíte v pokoutném sexshopu.
 6. Nebojte se šíleně masturbovat. V případě, že jste singl, to platí dvojnásob. Budete chodit spát šťastni.
 7. Chraňte se. Když už ten sex musí být, tak s ochranou a ne s kdekým na potkání.
 8. Nestyďte se za své úchylky. Jsou pro vás normální, a co je komu do toho? Hlavně: lepší už to nebude a je tedy nejvyšší čas se s nimi vyrovnat.
 9. Dejte si na postel nálepku „Life is porno.“. Každý pohled na ni vám vysvětlí, o co vám v roce 2017 a dále v životě jde.
 10. Nenuťte se do věcí, do kterých se musíte nutit. Pokud máte sex ve dvou a nejedná se pokaždé o případ pro policii, jde o kompromis.
 11. Dávejte si moře sexu hned ráno. Nařiďte si budíka s rezervou a u postele si položte žvýkačky na problémy s nukleárním dechem. Využijte, že tělo má dost energie a skočte na to nebo vlastně na něj / ni. Happy sex 2017 !

Jak vypadá Lady Dee bez make upu? Máme exkluzivní fotky!

Vánoční rozhovor s Lady Dee: Kolik už má nakoupeno dárků a dostává ráda erotické hračky?