11 věcí, které raději nedělejte, jestliže vaše holka právě zuří

Eva Vogelová

Dívky se dokáží kvůli některým věcem opravdu naštvat. Pokud to od nich v takových chvílích nechcete schytat, vyvarujte se následujícím činnostem.

 1. Nedupejte

Pokud vaše přítelkyně právě zuří, rozhodně před dní nedupejte. Naopak. Našlapujte tiše.

 1. Na nic si nestěžujte

Naštvané ženy to umí pořádně roztočit. Zapomeňte na to, že byste se jí mohli svěřit nebo nedej bože si na něco stěžovat. Zadupala by vás do země a to přece nechcete. Raději si postěžujte svým přátelům. Nepochybně u nich získáte v tuto chvíli větší pochopení.

 1. Nedělejte si z ní legraci

Plánujete rýpat do svojí přítelkyně, když je nštvaná? Zapomeňte na to, nebo se nedožijete rána. Dívky dokáží být v určitých situacích hodně ostré a zvlášť, když je něco namíchne. Mohli byste mít pro svoji polovičku trochu pochopení, pokud zrovna není ve své kůži.

 1. Nechtějte po ní, aby vám udělala něco k jídlu

Pokud vidíte, že je vaše holka nasupená, opovažte se po ní chtít, aby vám udělala nějakou dobrotu. Projevte trochu empatie a udělejte si jídlo sami, případně i jí.

 1. Nerušte raději žádné plány

Máte něco v plánu se svojí drahou polovičkou, ale nejraději byste to zrušili? Nedělejte to, jestliže má vaše dívka velmi špatný den. Pokud jí něco hodně naštvalo, nedodělávejte ji ještě tím, že zrušíte vaše plány. Raději se jí v tuto chvíli podřiďte, nebo to pořádně schytáte.

 1. Nedělejte zbytečný nepořádek v bytě

Když přítelkyně hodně zuří, nedělejte binec. Dávejte si pozor hlavně na spodky a ponožky. Nenechte špinavé prádlo válet po zemi, nebo vám brzo přistane na hlavě. V horším případě ho budete muset hledat někde venku před zraky zvědavých sousedů.

 1. Na nic se jí raději neptejte

Máte na jazyku několik dotazů, kterými byste chtěli zahrnout svoji dívku? Pokud je kvůli něčemu nazlobená, nedělejte to. Myslíme to s vámi dobře. Naštvané holky dokáží udělat velké divadlo. Nezáleží jim na tom, zda domácí rodeo někdo slyšel či nikoliv. Raději se zdržte všech dotazů a komentářů na jakákoliv témata. To zvládnete!

 1. Netvařte se spokojeně

Pokud se žena hodně namíchne, nesnese, když se někdo vedle ní hezky culí a cítí se fajn. Tohle fakt holky drtí zevnitř. Tvařte se před ní jako šťastný šašek a úsměv vám po chvíli zmrzne, protože vaše přítelkyně to rozhodně nerozdýchá a slíznete si to od ní.

 1. V ničem ji neodmítejte

Srší z vaší holky oheň? Nesmíte ji v ničem odmítnout. V tuto nepříjemnou chvíli ji ve všem raději poslechněte. Zachráníte se tím.

 1. Nežádejte ji o sex

Chtít po naštvané ženské sex? To je jako chtít vidět z blízka tornádo bez jakékoliv újmy. Nepřežili byste to ani v případě, pokud by na to kývla. Byla by tak rozjetá, že by vám nejspíš svou aktivitou utrhla i přirození.

 1. Nechoďte nikam za přáteli

Máte chuť uprchnout, když je vaše holka naštvaná? O to se raději nepokoušejte. Ženy v této chvíli chtějí mít partnera u sebe, aby se případně mohly svěřit. Útěk by vaše přítelkyně mohla považovat za zbabělost.