11 zásadních rozdílů mezi pracovním dnem a víkendem, které je třeba mít na paměti pro pohodový život

Redakce

Z celkem nepochopitelných důvodů se náš život dělí na pracovní týden a víkend. Makáme přes týden a o víkendu se z toho dostáváme. Je zdravé toto rozdělení dodržovat. Koule.cz připravila malý přehled.

 1. Budíček. Přes týden se koná v 6 hodin nebo kolem osmé ráno. O víkendu je to druhá odpolední. Přece se po párty, která končila právě kolem osmé ranní, nebudete někam hnát.
 2. Snídaně. Přes týden nic nebo černé kafe s něčím do ruky. O víkendu si po probuzení zajdeme na opulentní brunch. Steaky, humry anebo čokoládová pěna nám vynahradí strádání v týdnu.
 3. Going out večerka. V týdnu se musíte z vernisáže vrátit nejpozději v deset večer. O víkendu se v deset večer rozhodujete, kam se půjde řádit.
 4. Pití. V týdnu se omezujeme na dodržování pravidelné dávky vody na správné zavodnění. O víkendu se pije voda s vysokými volty alkoholu (u mužů se tomu říká: chlastá) od rána do večera.
 5. V pátek večer začneme a v neděli večer končíme. Bolí to jeho i ji. Akorát na celý týden sexuálního půstu opět do pátečního večera.
 6. Výlet. V týdnu se to nazývá služební cesta. O víkendu příležitost k bodu 4. I když ženy tomu s oblibou přezdívají: české hrady a zámky.
 7. V pracovních dnech se s drahou polovičkou omezíte ve spěchu na hubičku mezi dveřmi. V sobotu pak pravidelně zjišťujete, kdo je ten / ta, se kterou žijete.
 8. Oblečení. Přes týden nalakované nehty, kostýmek a značková kabelka. V sobotu tepláky, mastné vlasy a fleky od jídla na tričku.
 9. Úsměv. V pracovních dnech povinná výbava účastníků kapitalismu. O víkendu tupý úsměv ze všeho toho alkoholu na brunchi.
 10. Čas. Přes týden je to o tom být pořád včas, o víkendu je to strávit pohodový čas.
 11. Práce. Přes týden se nepracuje a o víkendu se dodělává, co se přes týden nestihlo. Nebo je to jinak?

TOP 22 věcí, které příčetná žena nikdy nevyřkne

10 důvodů, proč je podzim ta pravá sezóna na pořádné sexuální radovánky (Bonus: 5 pozic, které jste ještě nezkoušeli)