12 dobrých rad, které z vás udělají mistry orálního uspokojování

Pavla Gabrhelíková

Samozřejmě víme, že v tom nejste žádné lamy. Jen pro vás máme rady, které vás posunou na další level.

 1. Poslouchejte. Feedback je důležitý. I intenzita nebo četnost vzdechů vám naznačuje kudy ano, kudy ne.
 2. Mluvte. Tam dole nebo tam nahoře se člověk někdy cítí trochu osaměle. Proto ať ten, kdo nemá plnou pusu práce, povídá nějaké čuňárny.
 3. Nepřestávejte. Přítelkyně vám možná říká, ať na ni po orgasmu nesaháte, ale neposlouchejte ji! Když překoná počáteční přecitlivělost a vy budete pokračovat, dosáhne vícenásobného orgasmu.
 4. Není to jen o jazyku. Zkuste její klitoris sát a do toho ještě zapojit jazyk. Uvidíte, že zešílí! Dámy, vám to snad radit ani nemusíme.
 5. Udržujte oční kontakt. Jako v pornu. Je to neuvěřitelně vzrušující!
 6. Zpomalte. Nejenom pravidelný rytmus je klíčem k orgasmu. A to platí u mužů i žen! Nahrává vám to v případě, že jste třeba unavení. Win-win!
 7. Buďte nadšení. Holky někdy orální sex raději odmítají, protože se bojí, že to jejich partnera nebaví. Ukažte, že to máte rádi!
 8. Stimulujte anus. Když partnerovi strčíte prstík do zadečku, garantujeme vám explozi vášně.
 9. Olízněte to i zespod. Chlapi milují, když si jazykem pohráváte s jejich dvěma klenoty. Někteří rádi silné sání, někteří spíš olizování. Viz 1. bod!
 10. Otáčejte ruku. Když si u felace pomáháte rukou, nemusíte jezdit jenom zhora dolů. Zkuste v pohybu vzhůru i dolů zápěstí otáčet.
 11. Nezapomínejte na prsty. Když jí to děláte pusou, zapojte i prsty. Kombinace vnitřní a venkovní rozkoše je hot!
 12. Až pěkně dozadu. Když svému muži dopřáváte orální sex, zajeďte alespoň párkrát až úplně dozadu do krku. Vzadu se vám totiž tvoří hustější sliny, které jsou tím nejlepším lubrikantem.