12 drobností, podle kterých poznáte, že vás přítel přímo zbožňuje

Eva Vogelová

Máte doma kluka, se kterým dobře vycházíte, ale neřekla byste do něj, že vás zbožňuje? Podle následujících maličkostí poznáte, že tomu tak skutečně je.

 1. Chce vědět váš názor

Nemůže se váš kluk v něčem rozhodnout? Zeptá se vás. Pokud se vás často táže na to, co si myslíte o některých věcech, očividně s vámi do budoucna počítá. To, že ho zajímá váš názor, je velká věc. Važte si toho!

 1. Netlačí na vás se sexem

Občas se může stát, že zrovna nemáte náladu na postelové radovánky. Váš kluk je však natolik ohleduplný, že mu to nevadí. Do ničeho vás nenutí a raději si uspokojí svoje potřeby sám. Pokud se takhle váš přítel opravdu chová, zbožňuje vás.

 1. Když jste nemocná, pečuje o vás

V chladném počasí se snadno většina lidí nachladí, ani vy se tomu nemusíte vyhnout. Na rozdíl od některých žen máte skvělého muže, který se o vás postará. Stačí, abyste párkrát zakašlala, a on už vám běží nachystat čajíček. Máte kliku.

 1. Neokukuje cizí holky

Jdete se svým přítelem po městě, před vámi kráčí hezká dívka v krátké sukni, ale on na ni nezírá? Místo toho se raději dvoří vám. Pokud máte někoho takového doma, tak vám závidíme!

 1. Svěřuje se vám

Váš kluk vám důvěřuje natolik, že se vám se vším svěří. Koho jiného si přát? Takhle alespoň víte, že se nemusíte bát mu o svých potížích říkat také. Očividně tvoříte dokonalý pár, svého přítele si važte. Kéž by bylo i více takových pro nás ostatní.

 1. Poslouchá vás, a proto vždy ví, co jste mu řekla

Někteří pánové, dělají, že své drahé polovičky poslouchají, ale přitom je spíše ignorují. A už vůbec neví, co vlastně říkaly. Vy se můžete svému drahému svěřit a on si pamatuje, co jste mu řekla? To je zlatý důl. Má vás opravdu rád!

 1. Zahrnuje vás dárečky

Do vztahu patří překvapení. Dostáváte pravidelně od svého kluka malé dárečky? Kytky, šperky, poukaz na masáž a další podobné věci? Pak vás zbožňuje. Proč by jinak utrácel peníze za ženu, která by mu byla ukradená?

 1. Když se naštve, za chvíli je zase v pohodě

Málokdo se ve vztahu nikdy nenaštve. Vzácné je však to, pokud do dvou hodin váš partner upustí páru a chová se k vám, jako by se nic nestalo. Má vás rád natolik, že se nedokáže ani dlouho zlobit.

 1. Často vás spontánně objímá

Dotyky jsou ve vztahu velmi důležité. Zamilovaní si tím dávají najevo náklonnost. Nechová se váš přítel jinak? Pak jste šťastná žena.

 1. Zírá na vás

Všimla jste si, že na váš přítel občas jen tak kouká? Zapojila jste se do nějaké činnosti a během toho z vás nespustí oči. Můžeme vám s klidem říct, že je do vás zamilovaný až po uši!

 1. Vždycky vám brzy odepíše na esemesky

Když zrovna nejste spolu, píšete mu esemesky a on vám obratem odepisuje? Nejspíš se mu stýská a je rád, že s vámi může komunikovat alespoň formou zpráv.

 1. Žádá vás o rady

Když si váš kluk neví s něčím rady, poprosí vás o pomoc? Važte si toho, protože někteří muži jsou hrdí a se svými přítelkyněmi se odmítají radit.