12 náznaků, podle kterých poznáte, že je váš kluk idiot

Redakce

Kluci se nechovají ve vztahu vždy jako zlatíčka. Naopak někteří svými činy dokazují, že jsou naprostí idioti. Možná, že je takový i ten váš.

 1. Chlubí se vašimi sexy fotky před svými přáteli

Chtěla jste svému příteli udělat radost a vyfotit mu sexy fotky. On si je však nenechal jen pro sebe a ukázal je kamarádům. Chtěl se pochlubit, jakou má doma kočku. To ovšem trochu přehnal, nemyslíte? Takové fotografie mají zůstat v soukromí. Ostatním do toho nic není.

 1. V jednom kuse si z vás dělá legraci

Kluci si občas do svých holek rádi rýpnou. Na tom není nic špatného, dokud to nedělají neustále. Pokud vás to uráží, není to od něj nic hezkého. Měla byste mu dát jasně najevo, že to přehání.

 1. Náklonost k vám projevuje jen, když něco potřebuje

Vy jste ta, co vyvíjí iniciativu ve vašem vztahu. Snažíte se vymýšlet, co budete v příštích dnech spolu dělat, snažíte se být romantická a dělat svému partnerovi radost. Zatímco on tohle dělá jen, když od vás něco potřebuje. Tady je něco špatně.

 1. Neplní sliby

Vždycky vám naslibuje hory doly, ale skutek utek. No řekněte sama, vážně si nemyslíte, že váš vyvolený je tak trochu pitomec?

 1. Nikdy se za své chyby neomlouvá

Stává se vám někdy, že oba víte, že váš partner udělal chybu? To není nic hrozného, všichni je děláme. Horší je, pokud se za ně nedokáže omluvit. To vás musí zamrzet.

 1. Při sexu myslí jen na sebe

Máte se svým partnerem častý sex, ale on myslí v prvé řadě jen na sebe. Snažíte se ho co nejvíce uspokojit, aby si to užil? On však pro vás nedělá totéž? To vám vážně nezávidíme. Měla byste si najít raději někoho jiného, protože určitě nebude takový sobec jen v jedné oblasti.

 1. Namísto toho, aby přiznal svoji chybu, pořád hledá výmluvy

Váš partner ví, že udělal chybu, ale neustále dělá okolky. Za žádných okolností se nechce snížit k tomu, aby se přiznal. Z toho důvodu hledá výmluvy. Některé z nich jsou navíc vážně trapné a průhledné.

 1. Flirtuje s jinými holkami

Flirtování s jinými ženami ještě neznamená nevěru, ale má to k ní blízko. Jednou lze flirt snadno odpustit, ale co když v tom bude pokračovat dál? Dělá tím z vás akorát blbce, zatímco největší idiot je tady on.

 1. V ničem vás nepodporuje

Zažíváte těžké chvíle, ale jemu je to lhostejné? Tvrdí, že to berete moc vážně a že jste hysterka? Pak se ho raději zbavte.

 1. Nepochválí vás za nic

Něco se vám povede, ale váš partner vás nepochválí. Nemá potřebu to dělat, protože vaše úspěchy bere jako samozřejmost. Měl by si uvědomit, že nemá pravdu.

 1. Cítí se nad vámi nadřazený

Má potřebu se nad vámi povyšovat, protože on je přece pánem tvorstva a vy jste jen žena. Co na to říct, raději se s ním hezky rychle rozlučte, pokud vám podřazená role ve vztahu leze na nervy.

 1. Často vám zapomíná odepsat na esemesky

Občas svému partnerovi píšete esemesky, ale on vám na ně odpoví až doma nebo vůbec? Jak si tohle představuje? Přece po něm nechcete, aby vám psal milion zpráv denně, ale stačí, aby alespoň odpověděl.

3 osudy slavných kurtizán, které si to rozdávaly s vlivnými lidmi

10 demotivačních citátů pro životní realisty