12 náznaků, že vás žere, ale je moc stydlivý na to, aby udělal první krok

Paga

Stydliví kluci jsou sladcí a taky mají tu výhodu, že pokud vám je nepřebere nějaká umanutá mrcha, nikdy vás neopustí. Mrkněte, jestli se mu opravdu líbíte, a pokud ano, rozhodně budete muset udělat ten první krok vy.

 1. Dá vám svoje číslo. Nepožádá vás o vaše, protože je moc velký srab. Je mnohem lepší vám vecpat svoje, aby bylo na vás udělat první krok.
 2. Hází po vás věcmi. Teda pokud ještě chodíte do školy, i když někteří vtipálkové se toho nebojí ani v práci. Znáte to: Co se škádlívá… Ale raději mu řekněte o rande. Mohl by si splést gumu s kružítkem a bylo by po legraci.
 3. Dává vám dárky. Jsou to drobnosti, ale je z nich patrné, že vás chce potěšit a dát vám nějak (nejlépe beze slov) vědět, že se mu líbíte. Pokud vám dá plyšáka potom, co jste se zmínila o tom, že milujete zvířata, a objedná koktejl, o kterém jste mluvila, je to jasné.
 4. Pamatuje si detaily. Ptá se vás, jestli už je vaše kočka zdravá, přitom vy si ani nepamatujete, že jste někdy před dvěma týdny v rozhovoru prohodila, že má průjem. Věřte ale, že celý jeho vesmír se točí kolem toho, aby se vás na to mohl zeptat.
 5. Sdílí s vámi osobní věci. I když se bavíte o banálnostech, nezdráhá se vám přiznat, že mu jeho ex zlomila srdce že a mamince umřel v dětství táta. Je jasné, že vám tak obnažuje svoji duši, i přes strach, že toho zneužijete, nebo se mu vysmějete. Jestli tohle není odvaha, tak pak už nevíme…
 6. Víte to jako první. Ať už zvorá zkoušku, dostane novou práci nebo prohraje tým, kterému fandí, jste první, komu se s tím svěří. I když zatím nejste jeho přítelkyně, snaží se vám tak dát najevo, že chce, abyste byla.
 7. Kontoluje, jestli se smějete. Příklad: Stojíte v partě lidí někde venku. Jemu se zrovna zadaří říct něco legračního. I když se všichni smějí, on po vás hned střelí očkem, jestli je zábavný i podle vás. To je totiž jediné, na čem mu záleží.
 8. „Nenávidí vás.“ Pokud často sarkaticky, s úsměvem nebo jen tak pro sebe utrousí, že vás „jako fakt nenávidí“, cítí pravý opak. Jen se bojí to říct.
 9. Nechá vás na sebe sahat, hrát si s jeho věcmi nebo je úplně přetvářet. Jednou jste mu z legrace dala jeden ze svých přívěsků na klíče, je růžový a chlupatý, on ho ale za nic na světě nesudná dolů. Taky se od vás nechá upravovat a různě se otlapkávat. Protože vás totálně žere.
 10. Dotýká se vás. Nenechá si ujít žádnou příležitost se vás dotknout. Neustále z vás obírá smítka, jemně vás posouvá někomu z cesty nebo vám podává drobné předměty s dotekem rukou. Každý z těchto dotyků je absolutně jemný, promyšlený a velmi příjemný.
 11. Mluví o tom, jak je oblíbený. Říká vám o tom, jak ho balí spolužačka a jak je mu to fakt nepříjemné, i o tom, jak se na něj lepila nějaká buchta v metru. Chce tím ale říct: „Ony se mě dotýkají a braly by mě! A co ty?“
 12. Ostatní to říkají. Pokud jeho kamarádi neustále dělají vtípky na to, že jste pro něj jednička, je to jasné. Když už si  něčeho takového všimnou kamarádi, nebo jim to sám řekne, musí vám být jasné, že vás fakt chce. Tak co? Uděláte první krok?