12 neuvěřitelných věcí, které si muži myslí o ženách

Lucie Bryndová

Uživatel Twitteru Brownandbella požádal ženy, aby se podělily o to, co nejšílenějšího slyšely o mentruaci od chlapů. Tohle je výsledek.

 1. Když mi bylo jedenáct a bráchovi čtrnáct, zeptal se mě, jestli mám menstruaci i o víkendech. Když jsem mu řekla, že ano, jen zavrtěl hlavou a řekl: „To je mi tě fakt líto!“
 2. Jednou jsem chodila s klukem, který se mě zeptal, jestli bych si nemohla přehodit svou periodu tak, abych ji neměla na jeho narozeniny a mohli jsme se milovat.
 3. Chodila jsem s jednadvacetiletým klukem, který vůbec netušil, že ženy během menstruace krvácí. Úplně vážně se mě zeptal, jak ženy poznají, kdy jim jejich dny skončí. Když jsem mu řekla, že úplně jednoduše, a to tím, že přestanou krvácet, začal šíleně křičet: „Cože, ty krvácíš?“
 4. Táta mi zakázal nosit tampony, protože by mě prý připravily o panenství a také by to prý bylo stejné, jako bych chodila s penisem mezi nohama. Nikdo mu to nevymluví.
 5. Už jsem slyšela spoustu šíleností, ale na vysoké se se mnou jeden kluk dohadoval, že není možné, aby žena otěhotněla, když je při sexu nahoře. A další mi řekl, že ženy lžou, když říkají, že porod bolí. Má prý tři děti a jeho žena by nikdy nelhala.
 6. Byla jsem v prvních týdnech těhotenství a můj partner mi řekl, že už se se mnou nemůže milovat. Vůbec jsem nechápala proč a on mi na to odvětil, že se bojí, že udeří dítě do hlavy a poškodí mu ji. No, řekněme si to na rovinu, jeho penis nebyl tak velký, aby mohl cokoli poškodit.
 7. Znám chlapa, který byl přesvědčený, že už jeho třináctiletá dcera není panna, protože jí přes léto vyrostla prsa a boky. Hrozil jí, že jí sebere telefon a zamkne ji doma. Přitom je úplně normální, že se dívky v jejím věku zaoblují. A on věřil, že za to může sex.
 8. Můj kamarád se mě na střední zeptal, jestli mi nevadí, že mám modrou menstruaci. Myslel si, že kapalina, kterou používají v televizních reklamách namísto krve, je skutečná barva menstruační krve.
 9. Můj příbuzný přisuzoval nemoc mého dítěte tomu, že jsem ho prý nakojila mateřským mlékem, které není pasterizované.
 10. Jeden anesteziolog mi řekl, že si prý ženy při porodu nezaslouží léky proti bolesti, protože prý musí zaplatit za hříchy Evy. A ty, které je dostávají, prý podvádějí systém.
 11. Jeden kluk se mě zeptal, proč prostě nemůžu vypustit všechnu krev najednou a čekám celých sedm dní, než ze mě odejde.
 12. Jednou se mě jeden chlap zeptal, jestli jsem smutná pokaždé během svých dnů, když to znamená, že mi zemřelo dítě.