12 sexy věcí, které můžete dělat se svým telefonem

Lucie Bryndová

Telefon je v řadě případů doslova zabijákem konverzace a občas i milostného života. Nemůžete se vy nebo váš partner občas ze závislosti na telefonu vymanit a taháte ho všude s sebou? Zkuste to využít ve svůj prospěch a použijte telefon a jeho funkce jako sexy prostředníka, který vám pomůže zpestřit milostný život s drahou polovičkou. Jak na to?

 1. Rozsviťte baterku v telefonu. Ležíte se svým partnerem v přítmí na gauči nebo v obýváku u televize, ideálně s mobilem v ruce? Vypněte televizi, rozsviťte si baterku v mobilu a posviťte s ní na oblečení, které chcete, aby vám partner svlékl. Vyzvěte ho, aby to tak udělal s každým kusem oblečení, na který posvítíte. Bude to zajímavé ozvláštnění předehry.
 2. Zavolejte si přes videochat. Je váš miláček na služební cestě nebo jste odletěla s kamarádkou na dovolenou a stýská se vám po sobě? Zkuste si s partnerem zavolat přes videochat… Řekněte svému partnerovi, že budete vést jeho ruku, a říkejte mu, co má dělat. Stejně to dělejte i se svou rukou. Dělejte přesně to, co po vás bude chtít. Uvidíte, že si můžete užít krásné chvilky rozkoše i na dálku.
 3. Využijte svých vzpomínek. Až si budete chtít příště se svým protějškem vyměnit pár dráždivých esemesek, zkuste začít se slovy: „Pamatuješ, když jsme…,“ a pak ho požádejte, aby vyprávěl do detailu, jak to celé probíhalo a jak si milování s vámi užíval. Partnera to určitě rozpálí a vás také.
 4. Posílejte si nahrávky. Dnes už není posílání krátkých vzkazů žádný problém. Využít můžete jak Whats app, Viber, Messenger, tak i iMessage. Pošlete svému partnerovi třeba otázku typu „Líbal bys mě raději na krku nebo by sis chtěl pohrát s mými bradavkami?“ Váš hlas bude fungovat ještě o něco lépe než pouhá textovka. Probudí v druhém větší fantazii.
 5. Pošlete mu souřadnice místa, kde byste se chtěla pomilovat. Máte vysněné místo v přírodě nebo veřejné místo, kde se sdružuje více lidí, jako je knihovna? Pošlete své lásce souřadnice nebo mapu se seznamem míst na mapě, kde byste si to chtěla rozdat.
 6. Použijte aplikace. Stáhněte si některou z aplikací, jako je třeba Kindu, která vám umožní pokládat partnerovi různé otázky, na které může odpovědět buď Ano, Ne nebo Možná. Ptejte se ho, zda by chtěl vyzkoušet některé konkrétní sexuální praktiky a nové polohy a uvidíte, jestli ho to inspiruje.
 7. Nastavte si budík. Možná zní představa milování na „čas“ stupidně, ale za zkoušku nic nedáte. Nastavte si před milováním budík. Radí to dokonce americká sexuoložka Megan Stubbs. Jakmile budík zazvoní, změňte dosavadní polohu a takhle to několikrát opakujte, dokud nenajdete právě takovou, která vás oba zbaví smyslů.
 8. Použijte bankovní aplikaci. Pošlete svému milému třeba 500 korun a do poznámky pro příjemce napište: „Pořiď nám něco hezkého, s čím bychom si mohli dnes večer pohrát.“ Fantazii se meze nekladou, tak nechte partnera přemýšlet.
 9. Nahrajte se. Zapněte před očekávaným milováním diktafon (samozřejmě s partnerovým souhlasem) a hrátky si nahrajte. Až budete chtít svůj protějšek po čase pěkně nažhavit, nahrávku nebo její část mu pošlete nebo ji jen tak náhodně pusťte při večeři.
 10. Užijte si vibrace. Nemáte po ruce vibrátor nebo jinou hračku? Stáhněte si vibrační aplikaci (třeba iVibe) a při milostných hrátkách si telefon přiložte třeba k bradavkám. Drážděte se vy sama nebo to nechejte na partnerovi.
 11. Pošlete mu hezký screenshot se vzkazem. Narazila jste na internetu na nějakou pěknou sexuální pomůcku, kterou byste chtěla vyzkoušet? Udělejte screenshot a v aplikaci na úpravu fotek pod fotku napište, že byste si ji přála. Určitě neodmítne a rád ji sežene.
 12. Hrajte si s obrázky. Nafoťte detaily svého těla a posílejte je pak svému partnerovi s tím, aby uhodl, která část vašeho těla to je. Dávejte ale pozor, přes co partnerovi obrázky posíláte, aby nedošlo k úniku dat.