12 zábavných činností, které můžete provádět s partnerem

Eva Vogelová

Nevíte, co dělat se svým partnerem? Tady možná najdete inspiraci.

 1. Uvařte si společně jídlo. Když vaříte sami, nemusí to být pro vás zábavné, ale ve dvou je to něco jiného. Společně si rozdělíte činnosti, budete spolu komunikovat a uvidíte, že čas rychle uteče. Nejlepší na tom je, že se dobře najíte. A láska přece prochází žaludkem!
 2. Zahrajte si stolní hry. Nemusíte hrát jen primitivní hry typu Člověče, nezlob se. Existují i složitější, které vás budou bavit více. V obchodech najdete i deskové hry pro dospělé, které by vás měly trochu vzrušit a povzbudit k sexu.
 3. Zkuste lukostřelbu. Střílení z luku je poměrné náročná činnost, a to hlavně pro ty, kteří nemají na rukou žádné svaly. Nezáleží na tom, že vám to třeba nepůjde, jde jen o zábavu.
 4. Zajděte si zatančit. Téměř v každém městě najdete nějaký taneční klub, kde se můžete společně vyřádit. Nevadí, že nejste taneční typy, dáte si pár drinků a půjde vám to samo.
 5. Hrajte hru na počítači. Pokud nevíte, co dělat, zahrajte si spolu nějakou online hru. Momentálně je poměrně populární Apex Legends, která trvá jen několik minut, takže pokud vás nebude bavit, můžete dělat za chvíli zase něco jiného.
 6. Vymalujte si pokoj. Někoho může malování bytu bavit. Pokud už máte vybledlé zdi, s chutí do toho. Nejhorší je vždy jen posunování nábytku.
 7. Ponořte se do filmového maratonu. Když máte dostatek času, pusťte si filmy, které jste ještě neviděli. Pokud máte nějaké oblíbené, na které byste se chtěli podívat znovu, pusťte se do nich. Nezapomeňte si k tomu koupit popcorn.
 8. Zacvičte si Akro jógu. Akro jóga se cvičí ve dvou, je sice náročná, ale vy si ji zkusíte jen pro zábavu. Můžete si zajít na nějakou lekci, kde vás to lektoři naučí. Pokud se vám nechce mezi lidi, můžete si zkusit zacvičit Akro jógu i doma podle videí na Youtube. Některé pozice vás nepochybně pobaví.
 9. Pomalujte se barvami na tělo. Když se spolu nudíte, pořiďte si barvy na tělo a namalujte si na sebe různé ornamenty. Nezáleží na tom, že nejste žádní malíři, bude to pro vás oba hezky strávený čas.
 10. Zahrajte si společně na kytaru. Pokud nevlastníte kytaru, od někoho si ji půjčte. Můžete se spolu učit a zpívat. Možná se vám to zalíbí natolik, že na ni budete chtít pravidelně hrát.
 11. Užijte si sex v převlékacích kabinkách. Ideální by bylo, kdybyste našli nějakou, do které není vůbec vidět. Existují totiž i takové, kde vám jsou vidět třeba nohy či hlava, ale to by bylo moc riskantní.
 12. Zahrajte si polštářovou bitvu. Vezměte všechny polštáře a peřiny, které doma máte, a bojujte proti sobě. Taková hra většinou končí sexem, takže budete mít ještě nějakou dobu poté co dělat…

Témata:, ,