12 zajímavostí, které byste měli vědět o filmu Dítě Bridget Jones předtím, než přijde do kin

Redakce

Jste milovníci filmu? Pak vás jistě potěšíme následující informací. Každé úterý dopoledne najdete na Koule.cz filmový žebříček. Začínáme zajímavostmi o filmu Dítě Bridget Jones.

 1. Dítě Bridget Jones je anglická romantická komedie, kterou režírovala Sharon Maguire a napsala Helen Fielding ve spolupráci s Davidem Nichollsem a Emmou Thompson.
 2. Film se oficiálně začal natáčet 2. října 2015.
 3. Ve filmu bude opět hrát Rennée Zellweger a Colin Firth. Bohužel Hugh Grant byl vyměněn za nového herce Patricka Dempseyho.
 4. Hugh roli odmítnul, protože se mu nelíbil scénář. Což je pro třetí díl Bridget Jones veliká ztráta.
 5. Renée Zellweger poprvé odmítla kvůli své roli Bridget přibrat. Režisérka Sharon Maguire se rozhodla, že jí vyjde vstříc a nebude ji k tomu nutit. Některé weby však tvrdí, že tím Renée zradila svoji filmovou postavu. Co si o tom myslíte vy?
 6. Produkční společnost Working Title Films potvrdila, že film nebude podle třetí knihy Heleny Fielding, ale bude podle několika řádků, které autorka napsala pro The Independent v roce 2005.
 7. Jedna z prvních scén filmu se natáčela v Dublinu na koncertě Eda Sheerana v Croke parku.
 8. Ed Sheeran odhalil svoji účast ve filmu pomocí selfie s Renée Zellweger na Instagramu.
 9. Podle Colina Firtha je Patrick Dempsey mnohem lepší oponent ve filmu než byl Hugh Grant. Colin tvrdí: „Jack se zdá být mnohem šarmantnější a lepší muž, než byl Daniel Cleaver.“
 10. Scény, které se ve filmu dějí na letním hudebním festivalu v Glastonbury, byly ve skutečnosti natáčeny v Anglii a v zimě.
 11. Bridgetin ručně psaný deníček nahradí iPad. To je škoda, ne?
 12. Snímek Dítě Bridget Jones bude do kin vypuštěn 16. září 2016. Těšíte se?

PRVNÍ FOTKY DÍTĚTE BRIDGET JONES: To je ale krásné miminko! VIDEO

První fotka z natáčení nové Bridget Jones zveřejněna. A Renée Zellwegger vypadá úplně jinak!

Témata:,