13 výhod stáří oproti kultu mládí: Staří nedělají chyby (všechny je už udělali)

Redakce

Naše populace, stejně jako ve zbytku Unie, nezadržitelně stárne. Co tedy budeme jako šouraví hašteřiví stařečci a stařenky dělat? Rozhodně nebudeme čekat, až nás trefí! Zde je pár výhod, které redakce Koule.cz vybrainstormovala (Rozuměj: s vypětím všech sil vytlačila).

 1. Staří lidé umějí ovládat kolečka. Máme na mysli kolečka, na kterých se vozí hnůj anebo listí. A to je důležité, protože kdybyste se začali nudit, můžete jezdit kolečkem. Že je to aktivita senilních? Prý existují i pancéřovaná kolečka, se kterými se dá před ostrým bojem cvičit v lesích.
 2. Staří umějí vystát frontu. Že to není třeba, poněvadž dnes nejsou fronty? Co není, může opět být, a pak se tento skillset náramně hodí. Ne nadarmo se říká, že trpělivost přináší růže.
 3. Starší počítají sex na minuty, nikoliv na vteřiny.
 4. Starší mají kvalitnější spermie, protože je tolik nezasáhlo znečištění životního prostředí a jedy v potravě. Rozmnožovat se tedy mohou do pozdního věku. 80letý tatínek tak za pár let nebude výjimkou.
 5. Staří píšou delší smsky než mladí, jelikož mají větší slovní zásobu. Nebo nepíšou smsky vůbec z nedostatku mobilu nebo know-how. V každém případě je to neotravuje a neřeší to.
 6. Staří mají více načteno, a když o tom vypráví, je to vtipné a duchaplné. Facebook se totiž dlouho vyprávět nedá.
 7. Starší umějí lépe pít. O tom žádná.
 8. Staří nejsou politicky korektní. O nic už jim nejde, a tak si neberou servítky.
 9. Staří se nebojí jíst chutně, tedy nezdravě.
 10. Staří si povídají. Neumí totiž čumět na displej mobilu a navíc ho ani nevidí.
 11. Senioři si dělají, co chtějí. Když je u toho někdo chytne, tvrdí, že jsou nesvéprávní.
 12. Staří jsou zkušení a nedělají chyby. Všechny je totiž už udělali.
 13. Staří jsou šťastnější než mladí. Rychleji totiž zapomínají, což znamená, že žádné příkoří se jim neděje dlouho. A k tomu je v MHD vždy pustí sednout.

12 příznaků, že jste asi sériový vrah

TOP 30 prohlášení, které ze sebe chlap při smyslech nikdy nedostane