13 znaků, že jste patologický bordelář

Redakce

V rámci důležitého procesu sebepoznávání se můžete najít v následujících řádkách. A pozor, bordelářství je prý dané geneticky a bojovat s ním nemá smysl.

 1. Bordel děláte od mala. Vaše rodiče a případní sourozenci z toho šíleli a vám to bylo fuk.
 2. Když se někdo omlouvá za nepořádek, než vás pozve k sobě domů, od srdce se zasmějete. Není totiž možné, aby žili ve větším bordelu než vy.
 3. Ve svém bordelu se skvěle vyznáte. Klíče od auta jsou přece vždy pod postelí u modré ponožky. Pokud ne, tak uděláte ještě větší bordel při hledání.
 4. Když vám přítel / přítelkyně přijde uklidit, pro sebe si myslíte, že vám jen udělá doma bordel.
 5. Jedinou motivací, kdy jakžtakž chcete uklízet, je, když mají přijít hosté nebo nová láska.
 6. Věříte v existenci bordelózního genu.
 7. Věříte, že bordel je nakažlivý.
 8. Už vám někdo poradil, že uklízet se má průběžně a pravidelně.
 9. Bordel máte ve všem – i ve vztazích. Samozřejmě také v práci na stole.
 10. Pokud jste holka, nejvíc bordelu máte ve své prostorné kabelce (nebo snad kabele? nůši?). Pokud jste kluk, máte ho nejvíc pod sedadly v autě. Za několik let je to už vrstva i na sedadlech. Pokud nemáte auto, tak je dobrá jakákoliv skříň.
 11. Na prázdninách s vámi nikdo nechce sdílet pokoj. Že by blechy?
 12. Sem tam vás už ten bordel začíná znervózňovat. V návalu zuřivosti začnete freneticky uklízet, ale uprostřed se zastavíte. Uklízení, to totiž nejste vy.
 13. Kvůli bordelu máte často problémy. Než usnete, si občas připustíte, že ten bordel ve vašem životě už vám přerostl přes hlavu.

Co o vás druhým prozradí vaše boty?

10 tipů jak najít kluka / holku snů podle romantických filmů: Zlomte si na ulici nohu, chrstněte na někoho kafe nebo jděte sami do kina