14 věcí, které chápou všichni lenoši a ulejváci, co žijí jen sami se sebou

Redakce

Existují mezi námi jedinci, jejichž smyslem života je mýt nádobí co nejméně nebo vůbec, vyvíjet nejmenší možnou fyzickou činnost, když doma chtějí zhasnout, a podobně. Jsou to geniální myslitelé, pokud se jedná o vymýšlení způsobů, jak cokoliv doma dělat s co nejmenší energetickou náročností a námahou. Nevíme, zda se budete inspirovat.

 1. Když doma vaří, nikdy nepoužívají talíře, ale vždy jedí přímo z pánve nebo hrnce. Nedojedené jídlo pak nechají v původní nádobě, než se celý cyklus jedení opakuje. Samozřejmě, že umístění do lednice se mezitím nekoná.
 2. Nádobí, které ještě neobsahuje jídlo, brzy dojde, a tak se potrava jí přímo z pytlíků, alobalu nebo celofánu.
 3. Když dojdou i doplňky z bodu 2, stává se talířem, ubrouskem a odpadním košem tričko. Na mytí triček a nádobí v dohledné době nedojde.
 4. Na filmy se dívají zásadně z postele s notebookem na hrudi. Není tak třeba používat dálkové ovládání a kroutit krkem za obrazovkou televize.
 5. Dálkové ovládání je většinou tak daleko, že telefonují polovičce do vedlejšího pokoje, aby jim ho z toho pokoje donesla.
 6. V případě, že jim na záchodě dojde toaletní papír, nechají tam papírový tvrdý střed a roli nevyměňují. Na záchodě se pak pravidelně kupí utírací noviny. Toaleťák dochází rychle neb má dvojí užití i jako ubrousek a hadr.
 7. Koupené ovoce a zelenina se konzumuje včetně malé nálepky. Anebo se to kouše okolo ní.
 8. Veškerý obsah z kuchyně i z linky se postupně přemístí do jejich postele.
 9. Postel si lenoši rádi umisťují poblíž okna, aby mohli přebytečné obaly vyhodit.
 10. Postel je středobodem domácího vesmíru. Ideální stav je takový, že se z ní dá dosáhnout všude po bytě a na všechny důležité věci, včetně skříní.
 11. Lenoch domácí si čistí zuby před umyvadlem vsedě. Ale jen o víkendu.
 12. Každá věc je posuzována jen podle její schopnosti posloužit k ulehčení života ulejváka.
 13. Na vynesení koše nemají recept a považují ho za největší trest.
 14. Křesla nemají, poněvadž jsou neviditelná pod hromadou oblečení.

Nádherné missky opět rozzářily český Aspen

10 zajímavostí, které jste určitě nevěděli o filmu Láska nebeská