15 věcí dělaných muži, které nečekaně způsobují, že žena chce mít sex

Redakce

Není to o bicepsech nebo sportovním autě. Mnoho mužů tápe, pokud jde o důvody, pro které se s nimi žena vyspí. Tak rozdílné to ženy zase nemají. Nadržené mohou být jedna dvě, podobně jako muži. Přinášíme mírně šokující návod, který dodržený znamená, že skončíte v posteli.

 1. Jste na správném místě, ve správný čas. Stačí, když je slečna čerstvě po rozchodu a k tomu notně nadržená. Je ve městě a je na lovu. Chce ulovit váš nástroj.
 2. Líbíte se jí. Šokující, že? Pokukuje po vás a to už není daleko situaci, kdy vás přefikne.
 3. Umíte chválit. Podařilo se vám, aby komplimenty vyzněly upřímně. Vyhnul jste se přílišné podlézavosti a nevěnoval jste se jen a jen jejímu vzhledu.
 4. Chytl jste se s se svojí řečí těla. Za jednu část může matka příroda, další se vám daří usměrnit. Pokud je to dobře zacílené, žena zvlhne a chce to. Některým se doslova zatmí před očima.
 5. Máte tělo podle jejího gusta. Je jedno jaký a zda pak vůbec máte mozek. Pokud je na vypracované břicho, má ho mít. Jestli ji rajcují podvyživení rachitičtí hipstři s kostěnými obroučkami, jste taky její. Preferencí je hodně, stejně jako je velká pravděpodobnost, že se zrovna trefí do vašeho vzhledu.
 6. Úžasně líbáte. Nic ženu nepřesvědčí sexovat s vámi více, než vzrušující polibek. Obrazně řečeno je po něm vlastně už svlečená a ke všemu svolná. Cvičte to a máte klíče od její ložnice i jejího těla.
 7. Úžasně tancujete. Koule.cz již opakovaně avizovala, že skvělý tanec je předzvěstí skvělých postelových hrátek.
 8. Chce s vámi navázat emocionální intimitu. Něco, co jste řekl, u ní zapnulo chuť vám projevit náklonnost. Od něžných emocí k drsnému sexu není nikdy daleko.
 9. Nechte slečně čas a prostor. Hodně se to říká v Americe a znamená to jediné. Nechte ji vyhladovět steskem po vás a její vagína majitelce už poradí, co dělat. ASAP.
 10. Umíte o sexu mluvit. Žena se přitom může i červenat, hlavně že jí to nepřipadá hnusné, laciné, slizké. Poslechne si, co budete dělat vy jí, co ona vám a pak tento sexy projekt intenzívně zrealizujete.
 11. Ovládáte se. Tím pádem jste pro ženu čitelný. Ví, že se může odvážit odkrýt sladká tajemství svého těla. Také to udělá s jistotou, že to bude minimálně pohodový zážitek.
 12. Potkali jste se ve správném prostředí. Cítíte sexuální atmosféru, jak elektrizuje přítomné ženy. Někdy je to klub, někdy romantická restaurace a někdy svit úplňku…
 13. Jste enigmatický. Vzbudil jste její zvědavost. Chce se o vás dozvědět víc. Výzkum zahrnuje i pečlivé sexuální šetření vaší maličkosti.
 14. Jste tu pro ni, i když nejde o sex. Posíláte jí povzbudivé smsky, když nemá zrovna svůj den. Ptáte se, jak řeší to, či ono. Bum bác chce vás večer jako tygřice.
 15. Vystrašil jste ji. Stačí jít do kina na horor, bafnout anebo se projet na horské dráze. Rozproudí jí to krev a na uklidněnou si dáte sexík.

FOTO: Jak vypadají ženy při orgasmu?

22 fotek a video z Padesáti odstínů temnoty: Jamie Dornan ukáže své nádherné tělo