16 pravidel pro komunikaci s duchem pomocí Quija tabulky

Pavla Gabrhelíková

Quija je duchařská tabulka s písmenky, prostřednictvím které lze navázat kontakt s mrtvými dušemi nebo energiemi. Quija je složeninou francouzského oui (ano) a německého ja (ano). Ale pozor, kolem nás je spoustu démonů, kteří vás mohou obelhat a dostat se pomocí tabulky na tento svět. Pokud vás ani tohle neodradilo, alespoň si přečtěte, jaká pravidla dodržovat.

 1. Není to žádná legrace. Berte kontakt se záhrobím vážně a seznamte se se všemi jeho důsledky.
 2. Kdy zemřu? Tak tuhle otázku si raději nechte pro sebe a nechtějte znát odpověď od Quija tabulky.
 3. Nikdy sám. Stát se může cokoliv, proto je lepší mít někoho, kdo vám pomůže. Navíc čím víc lidí, tím víc energie k vyvolání ducha.
 4. Nikdy to nedělejte doma. Duch se totiž může upnout k vašemu domovu a bude mnohem težší ho odtud dostat.
 5. Jeden leader. S duchem by měl mluvit jen jeden člověk, stejně tak by ho měl jen jeden odvolávat.
 6. Poker face. Když se začne umělohmotná destička pohybovat po tabulce, zdržte se šokovaných výkřiků a průpovídek. Negativně tím narušujete spojení.
 7. Vtípky. Ten, kdo s duchem mluví, si NIKDY nesmí dělat legraci! Jakmile ducha rozzlobíte, máte našlápnuto do pekla. Doslova.
 8. Poznámky. Ať komunikátor zapisuje odpovědi. Nesnažte se význam delších vět rozlousknout na první dobrou a odříkávat písmenko po písmenku. Přečtěte si odpovědi, teprve až skončíte. Je dobré dělat si poznámky také proto, že duch nemusí komunikovat v češtině.
 9. Nenechávejte ukazovátko na tabulce. Někdo by se tak nevědomky mohl připlést do komunikace s duchem.
 10. Pauza. Pokud je komunikace dlouhá nebo se vám udělalo špatně a chcete si odpočinou, ať alespoň jedna osoba nechá prst na ukazovátku. Neztratíte tak kontakt a budete pak moct ducha odvolat.
 11. Rozloučení. Pokud se vám něco přestane zdát nebo s vámi bude chtít duch komunikovat jinak než prostřednictvím tabulky, okamžitě se s ním rozlučte. Na tabulce napište „Sbohem“.
 12. Zlý duch. Pokud duch jeví znaky agrese, okamžitě se rozlučte. Tím mezi vámi uděláte alespoň malou energickou propast a on ztratí spojení.
 13. Zozo. Pokud se vám duch představí jako Zozo, hned komunikaci utněte! Jde o velmi zlého démona.
 14. Hřbitov. Nikdy nevyvolávejte duchy na hřbitově! Je tam spousta duší, takže může nastat spousta problémů.
 15. Deprese. Pokud jste někdy trpěli, trpíte nebo máte sklon k depresím, tabulce se vyhněte obloukem. Zlí duchové rádi posednou zesláblé a citlivé duše.
 16. Tabulku vůbec nepořizujte. Mají z ní vítr i zkušení exorcisti. A asi vědí proč. Pokud si stejně nedáte říct a vyvoláte někoho démonického, hlavně uložte tabulku a ukazovátko zvlášť!