16 věcí, které nikdy, ale nikdy nesmí muž říci ženě

Redakce

Všichni sem tam řekneme něco, čeho pak dlouze litujeme. Čas to většinou spraví. Ve vztahu k ženám existují ale taková sdělení, kvůli kterým se dostanete do šlamastiky, ze které už nevede cesta ven. Takže takhle ne, pánové!

 1. „Můžu tě políbit?„ – zeptá se jen chlapík, který si absolutně nevěří. Je lepší jít do toho a dostat radši políček. Na ženy zapůsobí jako wake up call do reality a z romantického obláčku spěchají najednou na tramvaj nebo kam.
 2. „Udělala ses?“, nechte to radši být, i když byste to rádi věděli. Šestý smysl na tohle nemá každý. Žena vám stejně po takové otázce odpoví, co chce, a to nemusí být ještě pravda.
 3. „Jsi si jistá, že je to moje?“ Tahle otázka, respektive potenciální odpověď, nevěstí nic dobrého. Do jejího srdce navíc zasévá osten nedůvěry. Jestli se přes souseda nedokážete přenést, najměte si detektiva a pak jděte do tvrdého střetu. Ale ne jako amatér.
 4. „Na co myslíš?“, znamená, že chcete otevřít Pandořinu skříňku. A to ve skutečnosti nechcete. Na vyžádání se totiž můžete o sobě dozvědět víc, než jste kdy doufali.
 5. „Krávo.“ Tak tohle si žena bude pamatovat celý život. K výroku si v mínusácké hitparádě přiřadí na celý život vás. Nedá se s tím nic dělat, jen se posunout ještě níž slovem, které následuje.
 6. „P*čo.“ Bod 5 krát 5. Bye bye forever. Tohle se ženám prostě neříká, pokud to není nějaká psycho divadelní hra, ve které si to dáváte, a pak se zasmějete. Autor o takové hře neví.
 7. „Uklidni se.“ Víte, co se stane, když přilejete do táboráčku benzín? Blafne a ožehne vám víčka. Žena pomyslně stejně…
 8. „Ne.“ Ženy neznají význam tohoto slova, pokud nevychází z jejich pusinky. Mají rády sebevědomé muže, což neznamená tvrdohlavé koně. Říkejte ano, i když myslíte ne.
 9. „Tohle si chceš vzít na sebe?“ Je lepší si místo této hlášky pustit jakýkoliv debilní seriál. Bude to pořád kratší než 10 hodin výběru hadříků, které budou následovat po vaší stupidní otázce.
 10. „To byla ale kočka!“. Většinou holčina jako návnadu před tím hodí: „Viděl jsi ji?“. Dělejte, že neslyšíte a máte sedm dioptrií.
 11. „S mojí bývalkou…“. Tuto větu nikdy nezačínejte. Vaši současnou partnerku nezajímají vaše ex. Neexistují, capito?!
 12. „Moje máma to vaří líp.“ V ten moment se vaší partnerce otevírá kudla a chtěla by se spíš zeptat, jak máma mohla vychovat takového „mamánka“? A to jsou ještě jemná slova…
 13. „Věděla jsi, do čeho jdeš.“ Nevěděla a teď to ví. Teď taky ví, že na zlepšení svého špatného charakteru nebudete pracovat. Taky ví, že pokud ano, tak už bez ní.

SUPER BONUS

 1. „Máš křivé nohy“. Tohle je ende štación, kámo. Neříká se to ani ve snu. Naše holky totiž vždy vypadají bezvadně (i když vypadají jako zombie).
 2. „Nepřibrala jsi?“. Game over.
 3. „Ty ses úplně zbláznila!“. Po tomto konstatování pánové teprve poznáte, co to znamená se zbláznit, prostě level f*cking crazy žena.

70 nejnudnějších věcí této doby: Co nejvíc nudí vás?

16 věcí, které ví každý, kdo chodí s nezávislou holkou