16 zajímavých faktů o penisech, které ještě možná nevíte, i když ho máte

Eva Vogelová

Co nevíte o penisu? Podle nás tohle!

 1. Tvar a velikost penisu se dědí po předcích. Pokud toho v trenkách moc nemáte, zbytečně neobviňujte matku přírodu, ale svého otce či dědu.
 2. Chlapeček, který se ještě nenarodil a zatím si lebedí v bříšku u maminky, může mít erekci. Pokud čekáte kluka, bedlivě sledujte ultrazvuk.
 3. Když se s někým vítáme, je zvykem, že si podáme ruce či se políbíme na tvář. Nesnášíte to? Pak by se vám možná líbilo, kdybyste si na uvítanou s muži navzájem potřásli penisy. Pánové z australského domorodého kmene Walibri to dělají běžně.
 4. Některým ženám sperma příliš nechutná. Není se čemu divit, ale dá se to zlepšit. Správným jídelníčkem můžete ovlivnit chuť svého spermatu. Nejvíce ho údajně ovlivňuje ananas. Pokud vaší přítelkyni ejakulát moc nechutná, zkuste změnit jídelníček. Pokud kouříte cigarety a pijete kávu, vaše sperma bude pravděpodobně chutnat hořce.
 5. Nejdelším penisem na světě se pyšní Jonah Falcon. Měří čtyřiatřicet centimetrů. Sám se mimochodem přiznal, že o panictví přišel už v deseti letech. Nemusíte mu závidět. V jednom rozhovoru uvedl, že kdyby měl jeho penis normální velikost, žilo by se mu určitě lépe.
 6. Během dvaceti čtyř hodin zažijí muži v průměru zhruba jedenáct erekcí. Několik z nich prožijí ve spánku, takže o nich ani neví.
 7. Víte o tom, že na světě existuje hned několik mužů, kteří se narodili se dvěma penisy? U zvířat to není tolik neobvyklé jako u člověka. Fotky jednoho muže se dvěma údy zveřejnil internetový portál Reddit. Mladík má ze své anomálie docela užitek. Minimálně má spoustu sexu.
 8. Penis se s přibývajícím věkem postupně zmenšuje. Údajně ho má každý muž kolem padesátky o centimetr a půl kratší než ve svých dvaceti. To je dost na nic, nemyslíte?
 9. Stejně jako nenarození chlapečkové v břiše mají erekci i mrtvoly.
 10. Měli jste už někdy sex s vysavačem? Pokud ne, ani to nezkoušejte. Lékaři v USA před touto zkušeností pány varovali, protože jim do ordinací chodí hodně pacientů s poraněným penisem…
 11. V penisu sice není kost, ale pokud je ztopořený, opravdu se může zlomit. Stává se to většinou během velmi divokého sexu, takže si dávejte pozor.
 12. Čím je muž starší, tím méně citlivý má penis. To není příliš na škodu, alespoň má v posteli větší výdrž.
 13. V Německu žije nejvíce mužů z celé Evropy, kteří si nechávají chirurgicky zvětšovat penisy. Pravděpodobně ze své chlouby mají komplexy, stejně jako některé ženy z malých prsou.
 14. Průměrně za svůj život zažije každý muž přes sedm tisíc ejakulací, což není zrovna málo. Pravděpodobně máte ještě co dohánět.
 15. Nepouštějte svoji přítelkyni samotnou do Konga. Tam údajně žije nejvíce mužů s velkými penisy.
 16. Určitě jste už od někoho slyšeli, že velikost nohy či ruky má co dočinění s míry penisu. Pravda je, že to jsou bláboly.

Témata:,