2 skutečné příběhy o sexu, které vás rychle vzruší

Eva Vogelová

Vzrušují vás sexuální příběhy? Pak si přečtěte následující dva z webu Thoughtcatalog.com, které se opravdu staly. Budete z nich naprosto hotoví!

Manželský sex

Já a moje žena jsme spolu jedenáct let. Vzali jsme se před pěti lety. Máme spolu dvě dcery. Možná si myslíte, že sex po založení rodiny už není nic moc. My to však vnímáme jinak. Vždy jsme měli vášnivý pohlavní styk, ale museli jsme na tom pracovat. Rád se s vámi o něm podělím o peprné detaily.

Někdy začneme jen tím, že se před sebou svlékneme a beze slov jdeme na to. Jindy se pomalu líbáme a sajeme si navzájem rty. V těchto okamžicích naše srdce bijí jako o závod a cítíme, jak nás to vzrušuje. Moje žena mi poté hladí můj penis, zjišťuje, že je tvrdý jako skála. Já si prsty hraji s jejím zadečkem a poté s rozkrokem. Cítím, že vlhne, protože mám mokré prsty. Dále ji ochutnávám jazykem.

Přinutím ji, aby si klekla na všechny čtyři. Já vím, že je to hrubé, někteří by mě za to odsoudili, ale mě to děsně vzrušuje. Podle svého uvážení přecházím jazykem na zadek a pak zase mezi její nohy. Během toho ji pravou rukou masíruji klitoris. Zrychluji a cítím, jak se má žena chvěje. Uvědomuji si, že chce víc, ale vždycky ji takhle ještě chvíli trápím a poté přidám prsty. Tahle předehra je pro moji ženu skvělá, najednou úplně zdivočí. Poté následuje buď vaginální, či anální sex. Oblíbila si oba dva. Nikdy se mě neptá, který si vyberu. Nezáleží jí na tom, protože už je šíleně nadržená a hrozně to chce.

Divoký sex na pláži

Stalo se to v létě. Zašel jsem do posilovny jako obvykle. Neměl jsem však chuť v tělocvičně zůstávat dlouho. Rozhodl jsem se, že si půjdu zaběhat na pláž. Když jsem tam přišel, sundal jsem si košili. Začal jsem běžet a ucítil, jak mě horký písek pálí do chodidel. Po chvíli jsem si všimnul několika holek, které musely být zhruba stejně staré jako já. Naše pohledy se střetly a já se na ně usmál. Běžel jsem ještě asi půl míle, odpočinul si, obrátil se a utíkal nazpět. Děvčata byla stále na stejném místě. Zeptal jsem se jich, zda mi nemohou pohlídat mé věci, abych si mohl jít zaplavat. Neměly s tím problém.

Jedna z nich skočila do vody za mnou. Během namáhavých temp jsme si spolu povídali. Plavali jsme daleko od holek na vzdálený břeh. Předtím, než jsme vylezli ven, začali jsme se k sobě přibližovat. Pocítil jsem vzrušení. Přitiskli jsme se k sobě a navzájem políbili. Ve vodě jsem ji vzal do náručí a vynesl na břeh.

Rozhlížel jsem se, zda se nenachází někdo kolem nás. Lidé naštěstí byli od tohoto místa docela daleko. Položil jsem neznámou dívku na písek a začal ji líbat na krku. Stáhl jsem jí plavky a vzal do svých rukou její ňadra. Byl jsem z ní příšerně vzrušený. Ochutnal jsem její rozkrok, svíjela se. Po chvíli jsem se na ni dlouze podíval. Chtěl jsem se přesvědčit, že to opravdu chce. Kývla na mě a já do ní vstoupil. Nemohl jsem se jí nabažit. Za několik minut jsem byl hotový.

Témata:,