20 bizarních sexuálních úchylek, které neznáte, ale měli byste

Pavla Gabrhelíková

Lidé jsou různí. Nikdy nevíte, na koho v posteli narazíte. Nicméně, pokud vám někdo prozradí, že trpí sexuální úchylkou a popíše ji cizím slovem, které neznáte, raději googlete, než si ho pozvete do bytu. Anebo nastudujte náš článek!

 1. Vorarefílie. Jedince vzrušuje, když si představují, že je někdo pojídá nebo že sami někoho pojídají. Vzruší je například i to, když had polyká myš.
 2. Hybristofílie. Pokud jste postiženi touhle úchylkou, vyvrcholíte jen tehdy, když si představujete, že váš partner někoho znásilnil, zabil nebo vyloupil.
 3. Bondage z plenek. Některé fajnšmekry vzrušuje hra na dominantní a submisivní. Na tom nic tak divného není. Jenomže tihle potřebují submisivitu vyjádřit tak, že si hrají na děti. Proto mají uvázané pleny a chovají se jako kojenci.
 4. Sex ve spánku. Vzácná porucha spánku se projevuje tím, že se „postižení“ dožadují sexu ve spánku. Nejčastěji tím trpí muži, ale ani ženy nejsou výjimkou.
 5. My Little Pony Sex. Hrstka nadšenců se vzrušuje kresleným seriálem pro děti My Little Pony. Mají i různé přehlídky a karnevaly. Co se děje po nich, asi nemusíme popisovat.
 6. Teratofílie. Teratofily přitahují fyzicky znetvoření lidé. To znamená, že pro ně budete nejvíc sexy, pokud nemáte ruku nebo jste zjizvení.
 7. Dendrofílie. Lidé s touto zvláštní úchylkou sexuálně vzrušují stromy. Někteří milují jejich texturu, jiní v nich vidí falické symboly.
 8. Dušení. Milovníci dušení omezují příjem kyslíku těsně před vyvrcholením, aby dosáhli silnějšího orgasmu. Přidušují se kravatou, pytlíkem kolem hlavy nebo prostě rukou kolem krku.
 9. Mechanofílie. Pod tímto názvem se skrývá sexuální touha po strojích. To znamená letadla, auta nebo vrtulníky.
 10. Makrofílie. Lidé s touto úchylkou milují obří lidi. Ne nutně tlusté. Ale prostě obří.
 11. Balónkový fetiš. Jak název napovídá, jde o sex s balónky. Nevěřili byste, jak jsou v tomto ohledu lidé vynalézaví.
 12. Extrémní krmení. Někteří lidé milují, když mohou své „oběti“ krmit. Připomíná jim to felaci. Cpou do úst protějšku větší množství jídla, než které se tam vejde.
 13. Hematolagnie. Také známá jako „syndrom upíra“. Hematolagnie je touha po pití krve nebo prostě styk s lidskou krví.
 14. Katoptronofílie. Intenzivní sexuální touha po sexu před zrcadlem. Tito lidé mívají ložnici obklopenou zrcadly. Jinak by nevyvrcholili.
 15. Sitofílie. Tento název shrnuje veškeré sexuální tužby po jídle. A nemusí to být nutně afrodiziakální potraviny. Může jít o oplatku, banán nebo hovězí. Postižené vzrušuje představa, že jedí nebo samotné jedení.
 16. Mikrofílie. Mikrofily přitahují drobní lidé nebo maličké věci.
 17. Agalmatofílie. Agalmatofily vzrušují figuríny nebo sochy.
 18. Vlasofílie. Způsobuje vzrušení pohledem nebo kontaktem s cizími vlasy.
 19. Spektrofílie. Spektrofily přitahují duchové.
 20. Dakryfílie. Jedince s dakryfílií vzrušíte, pokud se před ním rozpláčete. Tak pozor na dojímání, aby to neskončilo sexem.