20 zábavných činností, které byste měli udělat, pokud se cítíte staří

Eva Vogelová

Když překročíte práh dvacítky, mohou se ve vás objevit myšlenky o stárnutí. Pochopíte, že už vám nikdy nebude náct. Uvědomíte si, že se pomalu ale jistě blížíte k pomyslné třicítce, která vám říká, že mládí vás pomalu opouští. Máme pro vás několik tipů, jak zahnat tyto negativní myšlenky.

 1. Začít tančit a hlasitě zpívat ve svém bytě. Zažeňte negativní pocity o stáří tím, že začnete blbnout. Vůbec nevadí, když vás uslyší sousedé zpívat a dupat. Hlavní je, že vám bude lépe.
 2. Jít si koupit nepotřebnou blbost. Utraťte peníze za úplně zbytečnou věc a hned se budete cítit jako puberťáci.
 3. Utratit majlant za oblečení a boty. Prašťte se pořádně přes kapsu. Udělejte si radost a na svoje myšlenky o stárnutí hned zapomenete.
 4. Zajít si na masáž. Když mozek myslí na blbosti, je potřeba, abyste věnovali péči svému tělu. A to tak, že navštívíte krásného a svalnatého maséra.
 5. Navštívit starší kamarádku. Myslíte si o sobě, že už začínáte být staré? Dejte si pokec se starší kámoškou a hned se budete cítit mladší. Nakonec ještě budete vděčné za to, kolik vám je.
 6. Mít s někým sex na jednu noc. Co si budeme povídat, sex funguje skoro na všechno.
 7. Pořádně se opít a hlasitě hulákat na ulici. Po několika panácích se budete cítit strašně lehce a ladně. Může se snad takhle cítit starý člověk? Těžko!
 8. Koupit si růžový kryt na mobil. Růžová letí hlavně u puberťaček. Kupujte si v této barvě více věcí a lidé si o vás budou myslet, že je vám náct.
 9. Obléct si svůj nejlepší outfit, skvěle se nalíčit a vyrazit do ulic. Budete se cítit sexy a mladě. Hlavně se ukažte ostatním, abyste sklízeli komplimenty.
 10. Skákat na trampolíně. Celé tělo vám bude příjemně vibrovat. Po delší době skákání začnete být vyčerpaní, což vám pomůže zahnat myšlenky o stárnutí.
 11. Zajít si ke kosmetičce. Nechte se hýčkat u specialisty na regeneraci a omlazování lidského těla. Díky tomu si hned budete připadat mladší, i když žádná změna nepůjde vidět.
 12. Jít si zatancovat do klubu. Není nad to se pořádně vyřádit s přáteli. Po chvíli už nebudete vědět, že jste přemýšleli o stárnutí.
 13. Nechat doma binec. Vykašlete se chvíli na pořádek. Permanentní uklízení z vás dělá moudrého dospěláka, který stárne. Mladí se příliš do úklidu nehrnou.
 14. Pořídit si plyšové zvíře na mazlení. Kupte si roztomilého plyšáčka a pořádně ho pomačkejte.
 15. Zajet si s kamarádkou na wellness víkend. Relax člověka uklidní, zregeneruje a omladí. Poté už na sobě nenajdete ani náznak žádné vrásky.
 16. Zacvičte si jógu. Uklidní vás to a příjemně nastartuje den.
 17. Začtěte se do nějaké knihy. Ponořit se občas do jiného světa není k zahození. Odvedete pozornost od negativních myšlenek.
 18. Začněte s někým flirtovat. Pokud budete mít úspěch, vážně nemusíte mít strach ze stárnutí.
 19. Masturbovat. Masturbace stejně jako sex pomáhá téměř na všechno. Uleví se vám a myšlenky na stáří utečou.
 20. Přihlaste se jako dobrovolní pomocníci do domova důchodců. Uvidíte všechny ty staré lidi, kteří sotva stojí na nohou, a uvědomíte si, že jste ještě hodně mladí.

Témata:, ,