20 zajímavostí o sexu, které zaručené vzbudí váš zájem. Věděli jste, že sex je na bolesti 10krát účinnější než Valium?!

Redakce

Sex je důležitou součástí života většiny z nás. Z tohoto důvodu by vás mohla zaujmout některá zajímavá fakta o sexu.

 1. Sex, který trvá 1 – 2 minuty, je příliš krátký. Hrátky v posteli probíhající 3 – 7 minut člověku už stačí. Nejideálnější délka pohlavního styku je však 8 – 13 minut. Pokud máte sex déle než 30 minut, už za moc stát nebude.
 2. V německém jazyce se antikoncepce řekne Schwangerschaftsverhütungsmittel. Než to člověk stihne říct, je po sexu…
 3. Existují určité potraviny, které zvyšují libido. Jednou z nich jsou černé maliny, které u člověka nejen zvýší chuť na postelové hrátky, ale jedinec má i lepší výdrž. Dále jsou důležité ústřice, které mají vysoký obsah zinku a jsou nezbytné pro tvorbu testosteronu a zdravých spermií. Melouny mají také něco do sebe. Obsahují aminokyseliny, které napomáhají uvolnit krevní systém a zvyšují chuť na sex.
 4. Ptáte se, zda vaši prarodiče spolu mají sex? Odpověď je jednoznačně ano. Jedna třetina žen ve svých 80 letech pokračuje v sexuálním styku se svým manželem nebo přítelem, dokud jsou oba v poměrně dobrém fyzickém zdraví.
 5. Někteří lidé pociťují stejné vzrušení, když myslí na sex i na jídlo.
 6. Průměrná žena má v produktivním věku sex více než 3000krát.
 7. Zhruba 10% pracujících lidí má ve svém zaměstnání sex.
 8. Práh bolesti každého člověka během sexu se může rapidně zvýšit.
 9. Zhruba 35% jedinců, kteří ještě neměli 35 let, po sexu vždy zkontrolují Facebook nebo Twitter.
 10. Samička šimpanze má v období páření sílu jako 6 mužů.
 11. Amygdala je mozková struktura, která vyvolává emoce, hlavně ty negativní – úzkost a strach. Pokud má žena orgasmus, funkce amygdaly se zastavuje.
 12. Věděli jste, že Kámasútra uvádí 30 různých druhů polibků? Vyzkoušeli jste je už všechny?
 13. Bradavky jsou erotogenními zónami z prostého důvodu. Jejich dráždění vyvolává v mozku podobné pocity jako z pochvy, děložního hrdla a klitorisu.
 14. Zhruba přes 11 tisíc Američanů ročně se nějakým způsobem zraní při pokusech o bizarní sexuální polohy. Raději neriskujte, nebo dopadnete podobně jako oni.
 15. Zázvor je pro sex velmi zdravý. Stimuluje pocity vzrušení před i během sexu. Zvyšuje také srdeční frekvence. Nejlépe uděláte, když si zázvor nastrouháte a sníte nebo si z něj uděláte čaj.
 16. Pokud vás někdo sexuálně přitahuje, je pro vás mnohem těžší lhát mu.
 17. Přestože mužský orgasmus dostává velkou pozornost vědců, ukazuje se, že ženy se u něj smějí, když přijde na vyvrcholení. Průměrný ženský orgasmus trvá 20 sekund, což je o 14 sekund déle než ten mužský.
 18. Sex je na bolesti 10krát účinnější než Valium. Takže z toho vyplývá, že byste měli více souložit a méně se dopovat prášky.
 19. Věděli jste, že 15% žen má během cvičení orgasmus? Pokud ne, tak máte motivaci k hubnutí.
 20. Zhruba 100 milionů párů má sex každý den. To znamená, že v tuto chvíli má pohlavní styk kolem 65 tisíc zamilovaných dvojic. Nejste mezi nimi náhodou i vy?

9 věcí, které vyvádějí holky po rozchodu se svým přítelem. Možná jste je už taky dělaly

10 nesmyslů o ženském těle, které muži považují za pravdivé