22 nejšílenějších přiznání holek k věcem, které provedly svým klukům

Paga

Každému asi trochu přeskočí, když se s ním někdo rozejde. Většinou to ale zahrnuje jen křik, pití alkoholu, pláč a/nebo trhání fotek. Tyhle holky ale posunuly vztahové šílenství na jiný level.

 1. Dala jsem jeho věci na hromadu, zapálila je a vyfotila. Tu fotku jsem pak postla na Facebook a označila jsem ho tam.
 2. Čekala jsem na přítele u něj doma a ZASE nepřišel! Tak jsem roztrhala naše společné fotky a vykuchala medvídka, kterého jsem od něj dostala. Cáry všeho jsem pak rozházela po posteli a odešla. Cítila jsem se jako blázen a nikdy to nikomu neřekla.
 3. Psala jsem bývalému tři týdny po našem rozchodu každý den, jak moc posunul laťku všem mým budoucím chlapům a omlouvala se za to, že pro něj nejsem dost dobrá. Byla to blbost.
 4. Když mi dal přítel telefon, abych mu něco opravila v nastavení, zapnula jsem mu hlasité čtení.
 5. Jednou jsem svého přítele šmírovala celý den, kamkoliv se v kampusu hnul. Ale nelituju toho. Zjistila jsem díky tomu totiž, že mě podvádí.
 6. Svému ex jsem neustále posílala naštvané a velmi dlouhé zprávy typu „proč ses mi ještě neozval kvůli tomu, co budeme dělat zítra“ a „kdo je ta čubka, co ti právě lajkla fotku?!“
 7. Když mě začal přítel podvádět, měla jsem neodbytný pocit, že jsem ho k tomu dohnala a on za nic nemůže.
 8. Když jsme byli s přítelem pár měsíců odloučení, založila jsem si falešný instagramový účet a šmírovala všechny lidi, kteří mu něco lajkli nebo ho začali sledovat.
 9. Když jsem byla bez přítele, snad každou minutu jsem na mapách Snapchatu kontrolovala jeho polohu a kdy naposled appku zapnul.
 10. Utíkala jsem za jeho autem uprostřed silničního provozu.
 11. Jednoho kluka jsem sledovala vždycky, když jel ze zkoušky se svou kapelou. Jednou mě viděl a napsal mi, co jsem tam dělala a jestli ho náhodou nesleduju. Napsala jsem mu, že se na tom místě prostě ráda procházím. Stoprocentně věděl, že kecám. Trapas!
 12. U každého svého přítele trvám na tom, že mu budu pomáhat s praním. Myslí si, že je to roztomilé. Ale není. Dělám to jen proto, aby si na mě vzpomněli pokaždé, když si budou prát. A pokud něco podělají, aby si na to vzpomněli vždycky u praní.
 13. Když jsem zjistila, že mě přítel podváděl, nechala jsem vytisknout 500 samolepek, na kterých bylo, že je hajzl (bylo tam i jeho jméno) a vylepila je po celém městě.
 14. Měli jsme pauzu. Jeden den jsem se opila a místo toho, abych posílala příšerné textovky nebo mu nechávala vzkazy v hlasovce, jsem šla rovnou k němu domů. A zvonila na zvonek. Když neotvíral, koukala jsem na něj dírou na dopisy, jak sedí v kuchyni a ignoruje mě.
 15. Jednoho kluka jsem donutila vymazat si všechny holky z přátel na Facebooku.
 16. Posílala jsem ex svoje nahé fotky, aby se ke mně vrátil. Dal mi jasně najevo, že ne. Tak jsem na Tinderu našla nějakého jiného kluka a řekla mu, ať mě natočí, jak mu ho kouřím. Pak jsem to poslala příteli, aby žárlil.
 17. Vracela jsem svému ex šálu. Chtěla jsem na ni nastříkat trošku parfému, aby na mě myslel. Jenže jsem to asi trochu přehnala. Když jsem mu šálu dávala, bylo to jako by se mi na ni vylila celé voňavka.
 18. Začala jsem po něm házet talíře, když jsem zjistila, že si s jinou posílá sextovky.
 19. Sestavila jsem ocelovou svorku, abych mohla zničit prsten, který mi dal. Asi se ptáte, proč jsem ho jednoduše nezahodila. Jenže já chtěla mít ten pocit, že jsem ho rozdrtila ve svých rukou. A když jsem na to moc slabá, proč si na to nevyrobit udělátko, že jo…
 20. Byla jsem těhotná a můj muž mě podváděl. Když jsem na to přišla, řekl mi, že mě opouští. Ale já ho přemluvila, aby zůstal, i když jsem věděla, že mi pořád lže a spí s jinými. Nakonec jsem ho při hádce kousla tak, že jsem mu vykousla kus kůže na ruce. Ale to já ne, to hormony! Snad si při pohledu na tu jizvu vždycky vzpomene, že si nemá zahrávat se šílenými ženskými.
 21. Našla jem v autě přítelovu peněženku, i když tvrdil, že je nemocný a leží doma. Tak jsem se rozjela a za jízdy z ní vyházela všechny doklady.
 22. Vloupala jsem se do jeho bytu, ukradla klíčky do auta a pak ho zmlátila krabicou od pizzy a rozešla se s ním. A pak se k němu zase vrátila.