3 hry, které se budou hodit na rozlučku se svobodou

Eva Vogelová

Vaše kamarádka se bude vdávat a vy jste dostaly za úkol uspořádat tu nejlepší rozlučku se svobodou na světě? Musíte ji zorganizovat tak, aby se na ní nikdo nenudil. K rozlučce se svobodou patří různé hry, které zahrňte do plánovaného programu. Inspirujte se těmito.

 1. Otázky

Otázky pro nevěstu by bylo vhodné použít na začátek akce. Jde o ideální hru na rozproudění atmosféry. Připravte si předem seznam otázek a jděte s nimi za budoucím ženichem. Ideální by bylo, kdybyste jeho odpovědi nahráli na kameru a připravily si je na rozlučku se svobodou. Na stejné otázky se zeptáte budoucí nevěsty. Za každou špatnou odpověď musí vypít jednoho panáka. Pokud svého partnera moc dobře nezná, bude do hodiny opilá. Ostatní slečny zapojíte do hry tak, že si každá vsadí, kolik odpovědí nevěsta uhádne. Přečtěte si otázky, na které se můžete obou budoucích novomanželů ptát.

 1. Kde jste se poprvé setkali?
 2. Jaká je jeho nejoblíbenější barva?
 3. Co na tobě nesnáší?
 4. Co na tobě miluje?
 5. Kdy jste měli svůj první sex?
 6. Na jakém místě jste spolu naposledy měli sex?
 7. Kdo častěji vynáší koš?
 8. Kdo více vaří?
 9. Jaké jsou jeho nejoblíbenější spodky?
 10. Jaké jídlo mu absolutně nechutná?
 1. Poklad

Tato hra se hodí spíše na zahradu nebo do většího domu. Nakupte nevěstě různé dárky, které schováte. Rozhodně to nevěstě neulehčujte, schovejte je na těžko dostupná místa. Nezapomeňte vymyslet nějaké nápovědy. Když najde jeden dárek, měla by u něj být indicie k dalšímu. Pokud hodláte dárků pořídit opravdu hodně, sestavte raději dva týmy. Rozdělte do nich děvčata a nevěstu do jednoho z nich, aby na to nebyla budoucí vdaná paní sama. Vítězný tým dostane odměnu a nevěstě patří všechny dárky. Hledat poklad byste neměly déle než hodinu, abyste si užily i další aktivity. Do dárků zahrňte roztomilé drobnosti, podvazek (nejlépe modrý) a sexuální pomůcky.

 1. Balonáda

Sežeňte několik balonků. Budete jich potřebovat minimálně tolik, kolik holek se účastní rozlučky se svobodou. Každá slečna napíše na malý papírek službu, kterou budoucí nevěstě bude muset zajistit. Může jít o mytí nádobí, nakoupení potravin nebo vyčištění bot. Nafoukněte všechny balonky s lístečky a nevěsta si jeden z nich vybere. To, co bude napsáno na lístečku, musíte hned vykonat. Zbytek papírků můžete odhalovat v průběhu večírku.