3 rady, díky kterým bude vaše sténání u sexu absolutně neodolatelné

Pavla Gabrhelíková

Sex je takové hřistě, na kterém můžete vypustit to zvíře, co ve vás většinu času spí. Ale jak se projevovat, aby to bylo přirozené a sexy a nezněli jste spíš jako roztoužená vačiče?

  1. Musíte to cítit. Při sexu byste měli přestat myslet na to, co bylo ve škole nebo kdo vás naštval v prái. Vnímejte každý pohyb i dotek. Vaše tělo pak přirozeně vyjádří, že je vám super. Vydat ze sebe pár upřímných tichých vzdechů a zasténání je mnohe víc vzrušující, než soulož plná falešného hekání.
  2. Jiný způsob komunikace. Asi už jste někde slyšeli, že komunikace je pro vztah nejdůležitější. A platí to i v sexu. Páry, které se dokážou dorozumět pomocí dýchání a zvuků při sexu, mají mnohem intimnější vztah než ty, které jsou při sexu tiše.
  3. Osobní vyjádření. Nemusíte se svíjet a řvát jako pornohvězda. Najděte si svůj styl sténání. Co je pro vás přirozené a co už je moc? Někteří chlapi mají rádi pěkně hlasité ženské, někteří preferují ty tiché, ale to vám může být jedno. Protože především milují, když se holky chovají přirozeně a nic nepřehrávají. Schválně ale zkuste jednou trochu víc přidat. Třeba vás to samotnou ještě víc rozpálí!