3 roky natvrdo za nevěru, první sex pod dohledem mámy a další bizarní sexuální zákony

Redakce

Všichni dělají sex. Prostě všichni. V některých zemích světa se s ním ale vážou dost podivné zákony, jejich smysl nám uniká a původ už si nikdo nepamatuje. Mrkejte na to.

 1. Nevěra jako přečin
  Létá váš pták rád volně bez ohledu na to, že máte doma ženu? Kromě toho, že vás dostane karma, můžete zase vy dostat až tři roky za mřížemi, pokud podvádíte a žijete ve státě Massachusetts. Ve Wisconsinu je nevěra klasifikována jako přečin a je jedno, jestli jste manžel, co podvádí, anebo milenec vdané ženy. Nevěrní chlapi to ve Státech zkrátka nemají jednoduché.
 2. Hanbaté prodavačky rybiček
  I když v Anglii je ve většině městech vyloženě zakázáno, aby zaměstnanci chodili nazí, v Liverpoolu je to jinak. Zřejmě tam moc netáhne akvaristika, protože právě v obchodech s rybičkami je prodavačkám zákonem povoleno pracovat nahoře bez. Tomu říkáme kvalitní obchodní strategie!
 3. Maminka jako dozorce
  V Kolumbii, když jde čerstvě vdaná dívka s manželem poprvé na lože, musí na celý akt lásky dohlížet matka nevěsty. Umíte si to představit? Ještě, aby to komentovala a nabízela, jestli k tomu nechcete bábovku!
 4. V Dubaji žádné pusinky
  Sex ve městě v tomto nelhal a náruživá Samantha na vlastní kůži zjistila, že projevy náklonnosti na veřejnosti jsou v Dubaji přímo skandální. I za malou líbačku tu můžete dostat až rok vězení.
 5. Šachy a sex, to nejde dohromady
  Asi nejbizarnější sexuální zákon mají v hlavním městě Estonska. Tam je zakázáno hrát šachy během sexu. Nenapadá nás, kdo by mohl holdovat takové zvláštní kombinaci, ale tak, jiný kraj, jiný mrav. Zákaz platí proto, že na obě tyto činosti je prý potřeba se maximálně soustředit. To bezesporu ano!
 6. Žádný sex na motorce
  V Anglii, konkrétně v Londýně, nesmíte mít sex na zaparkované motorce, jinak máte zaděláno na průšvih. Na té jedoucí by to asi bylo legální, ale zase celkem neproveditelné. Když povážíme, že zrovna motorky jsou asi ten nejvíc sexy dopravní prostředek, zdá se nám, že to je celkem škoda.
 7. Před svatbou ano
  Zatímco ve zbytku světa se pořád nějak drží představa, i když je to vážně jen představa, že by sex měl přijít ideálně až po svatbě, v Guamu je to přesně naopak. Mladá dívka, pokud je ještě panna, se ze zákona nesmí vdát. Dokonce tu fungují velmi dobře placení mužští prostituti, kteří na ostrov jezdí s jediným cílem – odpanit přítomné dámy. 
 8. Prsa do kabinky nepatří
  Švédsko je poměrně známé svým otevřeným přístupem k sexualitě, když jde ale o fotokabinky, je naopak velmi prudérní. Ženy se na těchto veřejných místech nesmí nechat vyfotit nahé. Na druhou stranu, kdo by se chtěl na tom mrazivém severu venku svlékat?

10 žen přiznalo, na jaké se dívají porno

Sexy způsoby, jak spálit kalorie, aniž byste museli do fitka