3 seriály, kterými zaženete nudu: Vyberete si vařiče drog, zabíjení duchů nebo páreček detektivů?

Redakce

Nudíte se? Nekupujte si medvídka mývala, podívejte se raději na bezva seriály. Nevíte na jaké? Žádný problém. Nabídneme vám hned tři, od kterých se neodlepíte.

Perníkový táta. Perníkový táta má 5 sérií. Poslední je rozdělená na dvě části. Od roku 2008 – 2013 seriál režírovalo několik režisérů, jeden z nich je Adam Bernstein. V Perníkovém tátovi nebudete postrádat napětí, akci, dobrodružství ani zábavné okamžiky. Hlavního hrdinu, drsňáka Waltera Whita, hraje Bryan Cranston. Nedokážeme si v té roli představit někoho jiného. Walt pracuje jako učitel chemie. Bohužel, jednoho dne zjistí, že má rakovinu plic. Léčba rakoviny v Americe stojí v přepočtu na naši měnu několik milionů korun. To si může dovolit jen opravdový boháč, rozhodně ne profesor chemie. S nejistotou, jak dlouho ještě zůstane na živu, chce finančně zabezpečit svoji rodinu. To je hlavním důvodem, proč se spolčí se svým bývalým studentem Jessem Pinkmanem, kterého ztvárnil Aaron Paul. Oba spolu rozjedou drogový business. Walt je výborný chemik, díky tomu dokáže uvařit nejčistší metamfetamin v širokém okolí, a Jesse se ho snaží prodávat. Šílená dvojka se musí potýkat s různými potížemi, které patří na dno společnosti. Bryan a Aaron se skutečně museli naučit vařit drogy. Informace, které herci o výrobě metanfetaminu sdělují, jsou pravdivé. Nejsou ale kompletní, protože jinak byste skutečně mohli podle nich drogy uvařit. 

Lovci duchů. Seriál má zatím 11 sérií. Natáčelo ho opět několik režisérů. Mike Rohl, Kim Manners nebo David Nutter, který se mimo jiné podílel i na režírování populární Hry o trůny. Seriál se natáčí od roku 2005 až do dnes. Zajímáte se o duchařinky? Vlkodlaci, upíři, poltergeisti, čarodějnice, andělé či démoni vám nejsou neznámí? Pak se vám Lovci duchů zajisté budou líbit. Tvůrci nevynechali snad jedinou nadpřirozenou bytost a pěkně se na všech vyřádili. Sam (Jared Padalecki) a Dean (Jensen Ackles) Winchesterovi jsou bratři na život a na smrt. Dva sourozenečtí krasavci cestují po světě Impalou, poslouchají největší rockové pecky a nakopávají zadky duchům. Totální chill.

Temný případ. Temný případ má sice jen 2 série, ale stojí za to! Na seriálu pracovalo několik režisérů, zmíníme alespoň Caryho Fukunaga. Točili ho v letech 2014 – 2015. Pokud milujete kvalitní detektivky, jste na správném místě. Tohle není žádná Kriminálka Miami a podobné blbosti. Obě série mají svůj jediný případ. Nijak na sebe nenavazují. Můžete sledovat, jak se podrobně řeší konkrétní případ. V obou sériích je do detektivních případů zapleteno několik životních příběhů hlavních postav. V hlavních rolích hrají známí herci. Můžete se těšit na charizmatického Matthewa McConaugheyho, sympaťáka Woodyho Harrelsona, sexy Colina Farrella nebo Rachel McAdams.

5 zahraničních celebrit, které začínaly svoji kariéru v erotických filmech

Kvíz: Jak dobře znáte herečku Jennifer Aniston?