3 znamení, která mají toto léto obrovskou šanci, že potkají svou životní lásku

Pavla Gabrhelíková

Tak kdo bude mít tohle léto štěstí v lásce? Podívejte se, jestli se budou zapalovat lýtka i vám!

  1. Beran. Léto pro vás začalo tím, že jste se řekli, že budete single. Vybírali jste si do vztahů samé špatné protějšky a teď jste se rozhodli udělat si čas jen na přátele a rodinu. Jenomže, jak se říká: Život je to, co se děje, když si děláte plány. Jen co se začnete soustředit na sebe a své nejblížší, přitančí vám do života někdo, s kým budete chtít dělat všechna ta pitomá klišé v podobě líbání u západu slunce a procházení na pláži. Budete si posílat romantické zprávy a dávat hloupé přezdívky. Ano, to všechno se vám stane, i když jste si mysleli, že už to nikdy nezažijete. Užijte si to!
  2. Rak. Pořád se tak nějak dostáváte přes svoji poslední známost a nemáte ani pomyšlení na to, že byste se pouštěli do něčeho nového. Jenže tohle léto vám tak trochu zkazí plány. Narazíte na člověka, díky kterému začnete zase randit a uvěříte v lásku. A pozor, bude to přesný opak vašeho posledního protějšku! Bude milý, pozorný a bude vás stavět na první místo. Nejdřív budete mít strach, že to zase dopadne katastrofálně, nakonec tomu ale dáte šanci. A bude to skutečně úžasné. Věřte, že jdete do rizika, které stojí za to.
  3. Vodnář. Už vás vážně nebaví single život. Je vám zle ze známostí na jednu noc a nemáte náladu na další: „Ty jsi tak fajn, ale…“ Investovali jste do meziidských vztahů až moc energie. Ale nebojte, do života se vám chystá vstoupit někdo, na koho stálo za to si počkat a přežít všechny ty příšerné známosti. Konečně budete vidět, že někdo chce vás stejně jako vy jeho. Nebudete muset bojovat o lásku a pozornost. Budete mít všeho dost. Tenhle vztah má potenciál vydržet do konce života.