30 neuvěřitelných kreseb. Poznáte všechny celebrity?

Linda Borůvková

Lera Kyriakova je ruská ilustrátorka, kterou na jejím instagramovém profilu sleduje čtvrt milionu lidí. Popularitu si získala pravidelným postováním roztomilých portrétů celebrit a filmových postav. Její ručně kreslené obrázky mají výrazné oči a připomínají panenky, takže jsou opravdu rozkošné. Poznáte všech 30, které jsme pro vás vybrali? Projeďte si galerii a zkuste tipovačku. No a kdybyste potřebovali nápovědu, najdete ji dole. A pokud by vám ani ta nepomohla, řešení najdete úplně na konci článku.

 1. Měří 193 cm, má hodně urostlou postavu a tmavé vlasy i plnovous. Když si Jason Momoa vyrazí v civilu, budí respekt stejně jako jeho postava bojovníka v populárním seriálu HBO.
 2. Herečka a zpěvačka s čokoládovýma očima, která vedle Justina Biebera zvládla okouzlit i půlku světa.
 3. Malá čarodějka, která všechno ví nejlíp. Ale opravdu! Třeba jak vyslovit Vingardium Leviosa.
 4. Když v městečku Derry začnou mizet děti, musí se skupinka teenagerů postavit svým největším strachům v boji proti tomuhle ošklivému klaunovi. Jeho vražedná historie se táhne napříč stoletími.
 5. Spisovatel, který přijel hledat klid pro psaní nového románu, přijal místo správce odlehlého horského hotelu. A nic nedbal, že jeho předchůdce ze samoty a bůhvíčeho ještě zešílel…
 6. Bývalá Miss Izrael v roli holky, která zvládne úplně všechno. Dokonce i lítat a odrážet kulky náramky.
 7. Muž v černém, který se nelekne sebevíc slizkého mimozemšťana.
 8. Pohádková zlá víla. Tvář jí k tomu půjčila Angelina Jolie.
 9. Nejoblíbenější postava v jednom seriálu, který trhá divácké rekordy. Když umřela, museli ji oživit.
 10. Zpěvačka a skladatelka s okouzlujícími rty byla zrozena, aby zemřela. Budete ji milovat i tehdy, až už nebude mladá a krásná?
 11. Vysoce funkční sociopat je jen jedna z jeho rolí. Zvládl i kralevice dánského v londýnském divadle a třeba hlas draka Šmaka z filmu Hobit.
 12. Rozkošná holčička, která má oblíbenou bezhlavou panenku, miluje hřbitov a s bráškou si nejradši hrají s elektrickým křeslem a gilotinou. Celá rodina je tak trochu netypická.
 13. V roli muzikanta potkal okouzlující začínající herečku a prožili spolu hořkosladký muzikálový románek v Los Angeles.
 14. Diváky výše zmíněný snímek oslnil, podobně jako kritiky, kteří představitelku hlavní ženské role odměnili soškou Oscara.
 15. Sir, který ztvárnil nespočet zajímavých postav, nejvíc nám ale utkvěl v hlavě charismatický kanibal, kterého ve vězení zpovídá Jodie Foster.
 16. Vdala se za nejnádhernějšího herce planety, spolu si pořídili velkou spoustu dětí a pak se divoce rozešli. Znáte ji jako Laru Croft, agentku Smithovou i jako režisérku několika filmů.
 17. Jedna z nejvýraznějších postav počítačového průmyslu, vizionář a zakladatel firmy s nakouslým jablkem v logu.
 18. Známá malířka s těžkým životním osudem. Po vážné nehodě byla upoutaná na lůžko a namalovala své okouzlující autoportréty. Když ji hrála Salma Hayek, musela si nechat narůst knírek.
 19. Zrzavý čaroděj, který má pro strach uděláno, pokud tedy nedojde na pavouky. Zbožňuje čokoládové žabky, své sourozence a taky jednu chytrou spolužačku.
 20. Anglická modelka, herečka a zpěvačka, která si nedávno oholila celou hlavu. Proslavila se třeba ve filmu Papírová města a Sebevražedný oddíl.
 21. Je pyšný na svou čistou krev, nemá rád mudly a velmi touží po moci. Jeden z hlavních záporáků svého příběhu.
 22. Nejlepší ženská filmová hrdinka ever. Když její malou sestru vyzvou k účasti v smrtících hrách, nastoupí na její místo a hackne celý systém. A když říkáme celý, myslíme i ten politický. To je holka podle našeho gusta!
 23. Život je jako bonboniéra. Nikdy nevíš, jakou roli dostaneš. Ale tenhle herec na ně měl opravdu dobrou ruku!
 24. Jako malá Sia tančí v jejím videoklipu a byla porotkyní v americké populární taneční soutěži. Víte, jak se jmenuje?
 25. Malý velký muž je nadmíru inteligentní, vzdělaný, vypočítavý a také vtipný. Jeho okolí má tendenci ho podceňovat, ale to by byla chyba!
 26. Barbadoská kráska má hlas, který si v rádiu nespletete. S touhle holkou byste rádi stáli pod jedním deštníkem, íkem, íkem eee…
 27. Držitel mnoha cen a trojnásobný držitel nominace na Oscara. Vloni se sošky konečně dočkal, ale musel kvůli tomu přeprat medvěda.
 28. Jestli k tomuhle potřebujete nápovědu, tak jste hloupější než on. Počkat. To jsme asi všichni.
 29. Když nemůžete půl roku usnout, celý okolní svět vám začne připadat jako nekonečný sen. Možná se stanete členem jednoho divného klubu. Rozhodně ale nezůstanete stejní, jako předtím.
 30. Johnny Depp v roli elegantního a charismatického piráta, který ví, jak získat poklady i ženská srdce.
 1. Drogo z Hry o trůny
 2. Selena Gomez
 3. Hermiona z Harryho Pottera
 4. Pennywiste z It
 5. Jack Torrence z Osvícení
 6. Wonder Woman
 7. Will Smith
 8. Zloba
 9. Jon Snow z Hry o trůny
 10. Lana del Rey
 11. Benedict Cumberbatch
 12. Wednesday z Addamsovy rodiny
 13. Ryan Gosling
 14. Emma Stone
 15. Anthony Hopkins
 16. Angelina Jolie
 17. Steve Jobs
 18. Frida Kahlo
 19. Ron z Harryho Pottera
 20. Cara Delevingne
 21. Draco Malfoy z Harryho Pottera
 22. Katniss Everdeen z Hunger Games
 23. Tom Hanks
 24. Maddie Ziegler
 25. Tyrrion Lannister z Hry o trůny
 26. Rihanna
 27. Leonardo DiCaprio
 28. Albert Einstein
 29. Tyler Durden z Klubu rváčů
 30. Kapitán Jack Sparow