30 Seconds To Mars si do Prahy přivezou 40 pomocníků

Redakce

Velkou audiovizuální podívanou, bohatou na světla i projekce, slibuje vystoupení americké skupiny 30 Seconds To Mars. Ti se ve čtvrtek 23. června představí jako headlineři Prague City Festivalu na pražském Výstavišti. Pořadatelé očekávají dvanáctitisícovou návštěvu.

„Kapelu doprovodí bezmála čtyřicetičlenný technický a produkční personál,“ řekl pořadatel festivalu Borek Jiřík. Se všemi skupinami přijede do Prahy celkem asi 250 lidí.

Během festivalového dne se na dvou pódiích vystřídá sedmnáct skupin a DJs. Kromě 30 Seconds To Mars se návštěvníci můžou těšit na švédské rockery The Hives, cikánský punk v podání Gogol Bordello, americkou hip hopovou legendu House Of Pain v čele s Everlastem nebo britské electro-popové Hadouken. O zábavu do brzkých ranních hodin následujícího dne se postarají DJs Olav Basoski, Tommyboy z Crazibizy, NDKj a Chris Sadler.

V pondělí 27. června ve 12 hodin zahájí pořadatelé předprodej vstupenek na příští ročník, který proběhne 29. června 2012. Představí se na něm Blink-182, kteří kvůli přípravám desky zrušili účast na letošním ročníku. (sli)