4 brutální vraždy, o kterých jste pravděpodobně ještě neslyšeli

Eva Vogelová

Vyžíváte se v hororových příbězích? Pak vám asi budou zajímat příběhy o skutečných vraždách, které svojí brutalitou připomínají scénu z hororového filmu.

  1. Vyškrábané oči

Sestry Christine a Lea Papin pracovaly jako služebné u francouzské rodiny Lancelin. Jednou se rodina měla sejít doma na večeři, ale nejdřív dorazily jen matka s dcerou. Matka údajně udělala služkám scénu, protože nenahodily proud, který vypadl. Služebné už měly asi dost jejích útoků, a tak se na své zaměstnavatelky vrhly a mimo jiné jim vyškrábaly oči. Když přišel pán domu, našel svoji manželku s dcerou na zemi mrtvé. Policie pak našla pohozený šátek, ve kterém byly zabalené oči zavražděných. V jiném pokoji ležely nahé Christine a Lea. Obě sestry byly odsouzeny. Leu po osmi letech propustili za dobré chování, Christine během pobytu ve vězení zemřela.

  1. Vyříznuté dítě

Mladá Bobby Joe Stinnett byla nalezena mrtvá ve vlastním domě. Čekala dítě, které se jí mělo do měsíce narodit. Někdo ji ale uškrtil a vyříznul dítě z její dělohy, což je dost šílené. Miminko v domě nebylo. Nakonec se další den našlo živé u Lisy Montgomery, která doma chovala stejnou rasu psů jako její oběť. Lisa byla v okolí známá tím, že lže o svých těhotenství. Když ji policie zatkla, předstírala, že trpí vážnou duševní chorobou. Neprošlo jí to. Nakonec byla odsouzena za vraždu a únos dítěte k trestu smrti.

  1. Zmizelá hlava

Manželský pár Russell a Shirley Dermon byli devadesátiletí staříci. Žili poklidným životem ve svém domě, který ležel kousek od jezera. Pak je ale někdo zavraždil. Prý to byl někdo, koho znali, protože policie nenašla žádné známky nuceného vstupu do domu. Nikdo z jejich majetku nic neukradl. Russellovi ale vrah uříznul hlavu, která nebyla nalezena. Kolem jeho těla vrah naskládal pytle s pískem, aby krev neprotekla skrz dveře. Shirley se vznášela v rybníce, který se nachází zhruba pět mil od jejich domu. Co mohlo být motivem člověka, který se rozhodne zabít dva staré lidi, aniž by je chtěl připravit o majetek? Bohužel dodnes není známo, kdo a proč tuto brutální vraždu spáchal.

  1. Tělo stažené z kůže

O Katherine Knight se vědělo, že byla velmi agresivní. Od raného dětství pracovala na jatkách spolu se svým otcem, který byl alkoholik. Později přiznala, že ji v dětství zneužívali nevlastní bratři, není se tedy asi čemu divit, že v dospělosti svým partnerům dělala cholerické scény. Nekončilo však jen u křiku, několikrát se během ostrých hádek fyzicky neovládla, například bezcitně zabila štěně nebo zmlátila svého přítele železnou tyčí a pobodala ho nůžkami. Musel kvůli tomu strávit několik dní v nemocnici. Nezavřeli ji, ale poslali k psychiatrovi, což zřejmě nepomohlo. Všichni její partneři z ní měli strach a postupem času se od ní snažili utéct. I přesto, že měla výbuchy vzteku, o muže nouzi neměla. Dokonce se třemi z nich počala dohromady čtyři děti. Její poslední partner dopadl nejhůře. Nalákala ho do postele a měli spolu sex. Potom počkala, až usne, a několikrát ho bodla nožem. Následně mu uřízla hlavu, kterou dala do hrnce na sporák, stáhla ho z kůže a tělo s usekanými končetinami pohodila na podlahu. K vraždě se sama přiznala. Byla odsouzena na doživotí bez možnosti propuštění.