4 cestovní destinace, do kterých by se měli vydat muži, kteří jsou single

Eva Vogelová

Nemáte momentálně žádnou partnerku? Využijte této chvíle a cestujte. Vydejte se do destinací, kde se budete cítit jako králové. Jaká místa byste měli navštívit?

  1. Amsterdam

Hlavní město Nizozemska nabízí spoustu možností, které můžete využít. Centrem města protékají kanály, kterými se můžete vydat na lodi na výlet. Taky si můžete půjčit kolo. Na něm tam totiž jezdí skoro každý. Město nemá téměř žádné kopce, takže to pro vás nebude náročné. V Amsterdamu najdete taky Dům Anny Frankové. Z domu je udělané muzeum věnované židovské dívce, která se v něm se svoji rodinou skrývala před nacisty. Do Amsterdamu si ale jezdí lidé hlavně užívat. Muži tam jezdí za ženami, které jim sex nabízí za peníze. Pokud jste single, bude pro vás Amsterdam představovat ráj. Ve večerních hodinách navštivte čtvrť Damrak, kde najdete Red Light District. V oknech s červeným světlem se vystavují prostitutky různého věku, barvy pleti i fyzických proporcí. Vybere si tam každý muž. Fotit prostitutky je zde ale přísně zakázané, takže si je budete muset uchovat pouze ve své paměti.

  1. Ibiza

Španělský ostrov nabízí zábavu pro jedince, co mají rádi párty. Hrnou se sem lidé z celé Evropy, aby se skvěle pobavili. Najdete tu spoustu žen lačnících po alkoholu, tanci a sexu. Nepochybně jich tam bude spousta single. Na Ibizu jezdí DJové z celého světa, aby se lidem předvedli a postarali se jim o taneční muziku. Alkohol tu teče proudem. V noci se budete chodit bavit a až se vyspíte, vykoupete se v krásném moři a obhlídnete si památky. Dívku, kterou na noční akci sbalíte, pozvete na rande a uděláte si výlet kolem ostrova. Co víc si můžete přát, na Ibize se budete mít jako v bavlnce.

  1. Bangkok

Hlavní město Thajska patří mezi nejnavštěvovanější místa na světě. Nudit se v něm rozhodně nebudete, existuje spousta činností, které zde můžete dělat. Budete muset přežít velké davy lidí, ale bude to stát za to. Rozhodně si nenechte ujít tamní speciality, které na vás budou vykukovat téměř z každého rohu. Pokud zbožňujete pálivá jídla, budete zde na vrcholu blaha. V Bangkoku se nachází taky několik stovek budhistických chrámů, které ze svého programu rozhodně nesmíte vynechat. Některé z nich jsou vážně monstrózní a velkolepé. V neposlední řadě byste měli v Bangkoku využít thajské masáže, které vás dobře protáhnou a uvolní. V Bangkoku je hojně rozvinutá prostituce. Thajské dívky vám splní každé vaše přání a nebudete za ně platit majlant. Pokud jste single, Bangkok je jasná volba.

  1. Rio de Janeiro

Druhé největší město v Brazílii nabízí spoustu možností, jak si užít dovolenou. Rio se může pochlubit nejkrásnějšími plážemi světa. Rozhodně navštivte Copacabanu a Ipanemu. Najdete zde velké množství barů, kde můžete trávit celý večer. V Riu najdete velké množství krásných žen. Doporučujeme vám se do města podívat v době, kdy se koná tradiční karneval. Potkáte tam desítky lidí. Městem prochází velké průvody extravagantních tanečníků. Všichni se radují, užívají si a popíjejí alkohol. Každý by se tam měl alespoň jednou za život podívat. Neváhejte ani minutu a naplánujte si cestu do Ria de Janeira!