10 cestovních vloggerů, které byste měli tento rok určitě sledovat

Redakce

Pokud milujete cestování a hledáte inspiraci nebo motivaci, tak cestovní vloggeři jsou skvělou možností, jak začít. Na Youtube je mnoho cestovních kanálů, které vás do toho rozhodně dostanou. Pojďme se na ně podívat.

Kick the Grind. Mike Corby je mořský biolog a také výborný Youtuber. Jeho zkušenosti jsou úžasné a láska k oceánu a biologii je jasná na první pohled. Většina jeho videí je o podmořském životě a přírodě. Natočil toho však mnohem víc. Videa jsou ve vysoké kvalitě, takže se máte na co těšit.

Hopscotch The Globe. Kristen Sarah je herečka a také dobrodružný narkoman. Je na tom opravdu závislá. Své cesty točí po celém světě a poskytuje také cestovní tipy a rady. Nudu nečekejte, podává to totiž dost vtipně. Její videa jsou většinou dost k popukání.

Exploring alternatives. takhle se představují na Youtube: „Jsme Mat a Danielle – dva minimalističtí kočovníci, kteří zkoumají život na cestách v obytném automobilu. Budeme vše sdílet na Youtube, tak nás sledujte.“

Emmy made in Japan. Emmy povzbuzuje lidi z celého světa k tomu, aby jí posílali ty nejlepší delikatesy z každé země. Ty poté sama ochutnává a komentuje. Dokážete si to představit? Tak se podívejte!

Devin Supertramp. Není divu, že tenhle chlapík má téměř čtyři miliony předplatitelů. Jeho videa jsou naprosto geniální. Vysoká kvalita, adrenalin, zábava a spoustu experimentů.  Nikdy nevíte, co bude dál, ale bude se vám to určitě líbit. Devin Graham vás bude inspirovat.

Expert Vagabond. Matthew Karsten je závislý na dobrodružném cestování a také fotografování. Inspiruje vás svými zábavnými příběhy, snímky a videy. Najdete u něj lezení po skalách, potápění, sjezdovou cykloturistiku, surfování po řece a další skvělé tipy na cesty a dobrodružství.

Hey Nadine. Nadine Sykora je pravděpodobně nejpopulárnější ženská cestovní vloggerka. Navštívila téměř všechny kontinenty. Zábavná mladá dáma přidává nové příspěvky každý týden.

Sonia’s Travels. Sonia Gil je roztomilá venezuelská vloggerka, která začínala tím, že vyučovala pomocí videí jazyky. Nyní se však věnuje cestováni a poskytuje tipy a triky z celého světa a to naprosto zábavným způsobem. Její Youtube kanál si zamilujete.

Migrationology. Mark Wiens prostě miluje jídlo. Cestuje po světě a zkouší všechny různé chutě v těch nejlepších restauracích a také na trzích. Sdílí své zkušenosti pomocí Youtube, většina z nich pochází z Asie, zejména z Thajska, kde Mark sídlí.

Authentic World Food. Dívka natáčí místní obyvatele při vaření. Zveřejňuje filmy z ulic, obcí a také z autentických restaurací, kde sbírá recepty. Pomůže vám udělat jídlo tak, jak to dělají lidé v zemích, které navštívila. Máte se na co těšit.

Cestujete sami? Tady máte tipy pro single cestovatele!

5 cestovatelských profilů na Instagramu, které stojí za to sledovat