4 ohromující make up looky pro dívky posedlé podzimem + VIDEONÁVOD

Redakce

Podzim patří mezi ta nekrásnější období v roce. Zaprvé jsme rády, že se konečně nebudeme potit a můžeme nosit to úžasné podzimní oblečení, které na nás čeká ve skříni, zadruhé se můžeme zase pořádně líčit. Podzimní barvy se totiž dají krásně využít i v líčení. Nezapomeňte na oranžovou, vínovou, čokoládovou a další zajímavé barvy. Nechte se inspirovat těmito tipy a uvidíte, že budete nadšení.

  • Spálená oranžová. Kouřové stíny v černé barvě jsou krásné a rozhodně nezklamou, ale co zkusit něco nového? Spálená oranžová patří mezi barvy podzimu a měli bychom ji patřičně využít. Použijte načechraný štětec na oční stíny a naneste na něj barvu, kterou naneste do záhybu oka, poté ji rozmažte podél spodní linie řas jiným, malým špičatým štětcem. Celý make up dokončete matnými rty, protože chcete zvýraznit hlavně oči.
  • Třpytivá hnědá a  kaštanová. Nikdy jsme vlastně neviděli kaštany pražené na otevřeném ohni, ale dokážeme si je živě představit, jak by vypadaly v podobě make upu. Pokud nemáte rtěnku v kaštanovém odstínu, tak namixujte žlutohnědý odstín a hnědorůžovou a získáte dokonalou kaštanovou. Co se týče očí, použijte bronzové hnědé oční stíny, které vypadají v kombinaci se rtěnkou nádherně.
  • Klasická červená. Kočičí oči, černá řasenka a červená rtěnka. Nejjednodušší klasika, kterou nelze nemilovat. Tento make up můžete nosit v jakémkoli ročním období, ale na podzim dokonale vynikne. Budete potřebovat černou tekutou tužku, kterou si uděláte linku do tvaru kočičích očí, řasenku a červenou rtěnku. Odvážnou červenou můžete nosit celou sezónu.
  • Zlatá a tělová. Letní barvy jsou pryč a je na čase zařadit do šuplíku nějaké jiné. Tentokrát budete potřebovat zlaté oční stíny a tělovou rtěnku. Stíny naneste po celém očním víčku, jestli budete chtít, můžete přidat i černou tekutou linku. Celý look zakončete tělovou rtěnkou, bronzerem podél lícní kosti a je hotovo. Pokud chcete, aby líčení opravdu vyniklo, sepněte vlasy do vysokého drdolu.

Jak vypadá Ginny Weasley bez make up? Tvář má posetou akné! FOTO V ČLÁNKU

Jak vypadá sexbomba Eva Longoria bez make upu? Je to pěkná hrůza!