4 rituály k přivolání nové práce, lásky, peněz nebo uzdravení zlomeného srdce

Pavla Gabrhelíková

I když je 21. století a my se tváříme jako páni tvorstva, pořád existují věci mezi nebem a zemí, které nedokážeme vysvětlit. Tak proč by nemohly existovat rituály, jež nám pomohou dosáhnout toho, po čem toužíme?

  1. Rituál k přilákání nové práce. Zapalte zelenou svíčku a napište seznam věcí, které očekáváte od nové práce. Buďte konkrétní – napište název společnosti, jak by měla kancelář vypadat, co budete celý den dělat… Pak na druhou stranu napište deset věcí, které přinesete společnosti vy (např. jsem komunikativní, každá firma by měla štěstí, že má takového designéra, rychle se učím novým věcem…). Dopis pak zalepte do zelené obálky a nechte ji společně se svíčkou na místě, kde na ni pořád uvidíte. Až nastane úplněk, spalte zelenou obálku nad zelenou svíčkou.
  2. Rituál k přivolání nového romantického vztahu. Zapalte tři červené svíčky a do květináče zasaďte semínka nějaké rostliny. Přímo na hlínu nebo hned vedle květináčku umístěte růžový křemen. Napište pak na papír seznam vlastností, které by měl váš partner mít. Na druhou stranu pak napište, co přinese do vašeho života nového (např. bude mi naslouchat, bude umět skvěle vařit, bude milovat filmy stejně jako já…). Až to budete mít, dejte papír do červené obálky, zalepte ji a dejte pod polštář. Jakmile budou rostlinky dost velké na to, abyste je mohli zasadit ven, obálku spalte a popel z ní zasaďte do země spolu s rostlinou. Pokaždé, když narazíte na obálku pod polštářem nebo půjdete kolem rostlinky, připomeňte si, v co doufáte a že jste blízko k navázání toho nejlepšího vztahu.
  3. Rituál k přivolání peněz. Dostatek peněz není ani tak o kouzlech, jako o nastavení naší mysli. Většina z nás si pořád říká: Nemám peníze, mám špatnou práci, nikdy ty dluhy nesplatím… To je ale špatný postoj. Jen vesmír utvrzujete v tom, že to tak má být. Je třeba neustále myslet na to, že máte všeho dost. Vesmír časem okolnosti vyrovná se stavem vaší mysli a vy budete žít v blahobytu. Nedaří se vám myslet pozitivně? Pak máme jednoduchý trik. Najděte si nějaký sympatický kamínek (nebo si rovnou vyberte ten nejlepší podle našeho článku), držte ho v ruce a odříkávejte vše, co byste si přáli. Pak na něj dlouze foukněte. Potom stačí nosit kamínek neustále u sebe, hřát ho v dlani a myslet na to, co představuje.
  4. Rituál na zbavení myšlenek na toho, kdo vám zlomil srdce. Tento rituál doporučujeme provádět za úplňku. Najděte fotku člověka, který vám ublížil, a vytiskněte ji na A4. Fotografii zespoda zapalte, položte ji na něco nehořlavého a nechte ji zhořet. Myslete na to, jak všechny city, které chováte k této osobě, hoří společně s papírem. Až shoří, zakopejte popel do země. To proto, aby z bolestivého konce vyrostlo něco nového.