4 slavné osobnosti, které tragicky přišly o své děti

Eva Vogelová

Na první pohled mají celebrity skvělý život. Vždy to však pravda být nemusí. Životní tragédie se totiž nevyhýbají ani slavným osobnostem. Smrt dítěte je pro každého rodiče příšerným zážitkem, se kterým uvnitř sebe bojuje nadosmrti. Kdo z celebrit tuhle tragédii zažil?

  1. Keanu Reeves

Keanu je herec, kterého proslavil hlavně snímek Matrix (1999), kde si zahrál hlavní roli. Objevil se ale i v několika dalších filmech, například Constantinovi (2005) nebo Johnu Wickovi (2014). Mimo jiné také hraje v kapele Dogstar. Keanu si našel přítelkyni Jennifer Syme a nažil se s ní počít dítě. Jennifer skutečně otěhotněla a šťastný pár očekával holčičku. Ta se bohužel během osmého měsíce těhotenství narodila mrtvá. Jennifer to neustála. Několik měsíců poté se předávkovala léky, nastoupila do auta a narazila do stojících aut. Autonehodu nepřežila. Po smrti dcery a přítelkyně Reeves začal natáčet snímek Matrix Reoladed (2003) a během toho onemocněla jeho sestra leukémií.

Matrix – Trailer
  1. John Travolta

John je známý herec i zpěvák. Všichni ho známe z povedeného muzikálu Pomáda (1978). Proslavil ho však snímek Horečka sobotní noci (1975). Poté vstoupil nadobro do povědomí diváku rolí Vincenta Vegy ve filmu Pulp Fiction: Historky z podsvětí (1994). Travolta si vzal herečku a modelku Kelly Preston. Narodily se jim tři děti. Na světě byly zatím dvě z nich, Jett a Ella, když se všichni společně vydali na dovolenou na Bahamy. Dařilo se jim tam dobře až do té doby, než Jett spadl v koupelně a udeřil se do hlavy. Následky pádu nebyly slučitelné se životem a tak teprve ve svých šestnácti letech zemřel. Pro všechny rodinné příslušníky to byla obrovská rána. John a Kelly spolu po dvou letech od smrti svého syna počali dalšího syna Benjamina.

Pomáda – Trailer
  1. Sylvester Stallone

Sylvester je scénárista a režisér, ale především herec. Proslavil se hlavní rolí Rockyho v několika filmech. Ženy na něj letěly odjakživa, třikrát vstoupil do manželství. S poslední ženou Jennifer Flavin setrvává ve svazku manželském do dnešních dnů. Slavnému herci se narodilo celkem pět dětí. Tři dcery počal se svojí současnou manželkou. Cítí se hrdě, protože jsou všechny krásné. Dva syny mu porodila první žena Sasha Czack. Mladší syn Seargeoh je autista. Starší syn Sage si zahrál s tatínkem ve snímku Rocky V (1990), což bylo jeho úplně první účinkování ve filmu. Měl docela dobře našlápnutou kariéru, ale neočekávaně zemřel na selhání srdce. Bylo mu teprve třicet šest let. Sylvester náhlé úmrtí svého nejstaršího syna rozdýchával hodně dlouho.

Rocky – Trailer
  1. Pierce Brosnan

Pierce je herec, který se proslavil zejména svojí rolí Jamese Bonda ve čtyřech bondovkách. Natočil však spoustu dalších snímků, díky kterým nám utkvěl v paměti, například Robinsona Crusoea (1997) nebo Mamma Mia! (2008). Nejprve si vzal za ženu australskou herečku Cassandru Harris. Ta bohužel zemřela, když jí bylo čtyřicet tři let. Měli spolu dceru Charlotte, která umřela na úplně stejnou diagnózu ve čtyřiceti dvou letech, tedy téměř ve stejném věku jako její matka. Stalo se to v roce 2013. Herec Pierce Brosnan takovou ztrátu nejspíš nikdy nepřenese přes srdce, ale snaží se. Po deseti letech od úmrtí ženy si vzal Keely Shaye Smith, se kterou je dodnes.

The World Is Not Enough