4 tipy na pláž: Cool tetovačka, cennosti v plence a další vychytávky, které využijete

Redakce

Chystáte se na pláž? Máme pro vás hned několik tipů, které tam využijete.

1. Nechceš, aby se ti písek válel po celé dece nebo ručníku? Vezmi si s sebou froté prostěradlo, do rohů dej předměty, a prostěradlo vytáhni trochu nahoru. Utvoříš tak hradbu, za kterou se písek nedostane!

2. Chceš mít cool tetování? Natři si kůži lakem na nehty. Bude to mít hned dvojí efekt. Nejdřív budeš mít barevné tetování a až to odlakuješ, budeš mít na těle neopálené tetování. A to se vyplatí! Jen bacha – lak odlakuj, až když se tvá pokožka uklidní po opalování, rozhodně to nedrhni dolů, když budeš ještě v jednom ohni z toho horka, ať si pokožku zbytečně nepodráždíš.

3. Ušij si z ručníku tašku! Budeš to mít pak tři v jednom. Můžeš si v něm přinést věci na koupaliště, lehnout si na něj a ještě ho použít jako polštář (viz galerie). Když si na ručník našiješ i kapsičky, získáš tak praktického kamaráda.

4. Poslední trik je vážně skvělý. Kam s cennými věcmi, když se chceš jít koupat a nemáš nikoho, kdo by ti u ručníku hlídal tvé osobní věci, jako je mobil, peněženka nebo klíče od auta? Dej si všechny cennosti do plenky a buď si jist, že ti to nikdo neukradne. Leda by se někomu chtělo hledat v zabalené plence, o čemž ale dost pochybujeme…

Témata: