4 typy mužů, kterým byste se měly velkým obloukem vyhnout

Eva Vogelová

Hledáte k sobě vhodného muže? Následujícím typům se vyhněte, protože byste jinak byly nešťastné. Být single je lepší, než chodit s někým, kdo vám udělá ze života peklo.

  1. Mámin mazánek

Každý muž by měl mít rád svoji mámu, ale nic se nemá přehánět. Mamánci svoji maminku milují až moc. Často ji navštěvují, nechají si od ní vařit a prát košile. Téměř každý den jí volají. Když si s něčím neví rady, běží za mámou. Poslouchají její názory v různých oblastech, neradi se s ní hádají, raději jí na vše kývnou. Pokud byste s takovým mužem začaly chodit, musely byste mu v mnoha věcech nahradit jeho mámu. Může se stát, že si s jeho maminkou neporozumíte, ale váš partner dá vždy na ni. Nikdy se vás nezastane. Raději se s vámi rozejde, než aby se dostal kvůli vám do konfliktu se svojí mámou. Od takového člověka se držte dál.

  1. Šetřílek

Nerozhazovat peníze za blbosti je v pořádku, ale šetřit úplně na všem už ne. Člověk ze života moc nemá, když neustále jen šetří a kupuje si vše potřebné jen v akcích. Takový muž vám koupí maximálně kytky za pár korun v supermarketu. Nebude vám nic chtít dát k narozeninám, protože chce ušetřit. Zásnubní prstýnek by vám možná koupil, ale byla by to bižutérie. Rozhodně se s ním nikam, kde za výlet musí platit, nepodíváte. Bude vám pořád tvrdit, že nemá peníze a potřebuje šetřit. Namísto toho, aby platil večeře on vám, budete je platit vy jemu. Když ho půjdete na rande do kina, budete mu ho muset taky zaplatit. Život s člověkem, který na všem šetří, stojí za nic.

  1. Žárlivec

Pokud by na vás partner občas žárlil, nebylo by na tom nic špatného. Věděly byste, že mu na vás záleží a má vás rád. Měly byste si však dát pozor na extrémního žárlivce, soužití s ním je totiž peklo. Bude vás neustále kontrolovat a podezírat, zda se nescházíte s jiným mužem. Když si zajdete na záchod a necháte si mobil na stole, buďte si jisté, že vám ho prohledá. Pokud budete v práci či ve škole a hned mu neodepíšete na esemesku, vyčte vám to a bude si myslet, že ho podvádíte. V extrémních případech vás může i sledovat. Když narazíte na člověka, který na vás bude přehnaně žárlit, rozlučte se s ním, dokud je čas.

  1. Neodhadnutelný

Všechno se vám na něm zdá skvělé, až na jednu věc – chová se nevyzpytatelně. Nemáte s ním žádnou jistotu. Píšete si spolu několik dní v kuse a najednou se tři dny neozve. Přijde vám od něj pak jen zpráva, že měl moc práce nebo s něčím musel pomoci kamarádovi. Tak je to s ním pořád, vůbec ho nenapadne, že vás jeho chování trápí. Nikdy nevíte, jestli mluví pravdu, nebo před vámi něco skrývá. Problém je, když se do něj zamilujete. Raději si s ním o jeho způsobu jednání promluvte. Pokud se to nezlepší, dejte mu sbohem, jinak byste se s ním jen trápily.

Témata:, ,