4 zajímavosti o Angelině Jolie: Svoje děti prodala do bulváru!

Redakce

Herečku Angelinu Jolie jsme nedávno mohli vidět ve filmu U moře, kde si zahrála se svým mužem Bradem Pittem. Co nevíte o jedné z nejkrásnějších žen světa?

  1. Její kmotrou je Jasqueline Bisset (71), která je anglickou herečkou. Ta však prohlásila, že si nejsou nijak zvlášť blízké. „Bohužel mezi námi nevznikl nijak blízký vztah, protože Angelinu vidím jen zřídka. Co mohu říci, je to, že ji obdivuji,“ řekla Bisset v televizní show. „Angelina je opravdu pozoruhodná. Hodně na sobě pracuje,“ dodala.
  2. Po tom, co podstoupila masektomii prsou v roce 2013, přispěla tak k výraznému zvýšení testování BRCA genů. Říká se tomu „Angelina Effect“ a znamená to, že ve Velké Británii vzrostlo testování až na trojnásobek, a to vše v červnu, červenci a říjnu, kdy o tom Angelina mluvila ve velkém na veřejnosti.
  3. Jolie porodila v roce 2006 dceru Shiloh a její fotky prodala novinám za čtyři miliony dolarů, které věnovala na charitativní účely. Když v roce 2008 porodila Angelina dvojčata, tak prý fotografie prodala za rekordních jedenáct milionů dolarů. Peníze opět věnovala na charitu. Štědrá to žena!
  4. Angelinu nutila matka k modelingu, a to když jí bylo čtrnáct let. Zkušenosti, které jí nakonec zůstaly, jsou opravdu zneklidňující. V roce 1998 si zahrála ve filmu Gia, který je příběhem problémové modelky Gii Carangi. Sama The New York Times řekla, že její zkušenosti jsou velmi podobné. „Snažila jsem se stát modelkou, když mi bylo čtrnáct let, ale selhala jsem. Bylo mi řečeno, že musím zhubnout, i když jsem byla hubená. Postavili mě v plavkách do místnosti, kde měřili každý kousek mého těla. Cítila jsem se hrozně,“ řekla.

Dosud nezveřejněné fotky Angeliny Jolie, fotil je Brad Pitt a vy z nich půjdete do kolen

Nové fotky Brangeliny a její rodiny: Dokonalost sama, uznejte!