5 animovaných trháků, na které se můžete těšit v roce 2017

Redakce

S novým rokem přichází i nové animované filmy. Některé z nich vás potěší, pobaví i dojmou. Záleží jen na vás, které z nich si vyberete a půjdete se na ně podívat do kina.

  1. Šmoulové: Zapomenutá vesnice

Režisér Kelly Asbury se rozhodl natočit další film o modrých postavičkách. Snímek o Šmoulech vás ohromí krásnou přírodou. Šmoulinka se vydá s několika dalšími kamarády hledat legendární vesnici. Touží získat odpovědi na spousty svých otázek. Na výzvědy všichni vyrazí přes zakázaný les a zažijí tam spoustu dobrodružství. Animovaný snímek rozhodně nemá složitou zápletku, filmoví tvůrci sází spíše na humor. Chtějí vás jednoduše pobavit. Nové Šmoulíky můžete vidět v kinech od 3. března 2017.

  1. Mimi šéf

Do filmu Mimi šéf se pustil režisér Tom McGrath. Můžete se těšit na zcela neobyčejný snímek. Rodinka si domů přiveze nové miminko. Syn ho od první chvíle, co jej spatřil, nenávidí. Není divu, jedná se totiž o velmi divné dítě. Umí chodit, mluvit, často telefonuje a obléká si pánský oblek. Co se z tohoto malého človíčka nakonec vyklube, se můžete dozvědět v kinech od 20. dubna 2017.

  1. Auta 3

Snímek Auta 3 natočil režisér Brian Fee. Vypadá to tak, že po fiasku druhého dílu se nám zrodil nový animovaný trhák. Stačí se podívat na trailer, na kterém lze vidět, že tvůrci zdokonalili vizuální stránku filmu na maximum. Ve třetím díle už Blesk McQueen není nejmladší. Na trať se derou mnohem hezčí a rychlejší sporťáky, se kterými bude legendární červené fáro závodit. Ve snímku se objeví několik scén, které vás pravděpodobně dojmou. Film Auta 3 má rozhodně velkou naději dostat se mezi nejlepší animáky roku. V kinech se objeví 15. června 2017. Nenechte si ho ujít!

  1. Lego Ninjago

Animovaný film natočil režisér Charlie Bean. Postavičky složené z lega ochraňují svůj ostrov před nepřáteli. Očividně jsou schopnými bojovníky, které jen tak něco nezastraší. Tentokrát se ale možná najde někdo, kdo jim dá dost zabrat. To není jediné, co postavičky z lega dělají. Během dne chodí i do školy. Mají tedy dvojnásobné starosti. Snímek nepochybně pohltí ty, kteří milují skládání lega. A to nemáme na mysli jen děti, ale i dospělé. Ve snímku nechybí ani hlas mistra bojového umění Jackieho Chana. Lego Ninjago se na filmová plátna dostane 21. září 2017.

  1. Coco

Na snímek Coco se vrhl režisér Lee Unkrich. Hlavní postavou v tomto animáku je Miguel Rivera, který zbožňuje hudbu. Rozhodně má ambice stát se skvělým hudebníkem. Vzhlíží ke svému hudebnímu vzoru Ernestovi de la Cruz, který je už ale mrtvý. Mladý hoch pochází z velmi hlučné mexické rodinky. Ta bohužel hudbu nenávidí a dokonce ji i zakázali. Miguelovu praprababičku kdysi opustil její muž, protože cestoval za hudbou. Bohužel už se nevrátil. To se tedy nesmíme divit, že hudba je v této rodince jedno velké tabu. Mladý chlapec ale cítí spojení se svým hudebním vzorem a kvůli tomu se dostane i do Říše mrtvých. Tam Miguel zažije velké dobrodružství. Vypadá to, že filmu bude velký doják, proto si ho nenechte ujít. Od 23. listopadu 2017 na vás bude čekat v kinech.

10 zajímavostí, které jste určitě nevěděli o filmu Láska nebeská

Zakázané plakáty, které se nikdy nedostaly do kin, protože byly moc