5 aplikací, díky kterým dodržíte novoroční předsevzetí

Paga

Nový rok je v plném proudu a s ním i naše odhodlanost, nebo naopak lenost plnit předsevzetí. Pokud cítíte, že vám to moc nejde, přizvěte si na pomoc některou z těchto pěti apek.

  1. Productive – Habit Tracker. Vyberte si, v jaké oblasti potřebujete pomoct s dodržením plánu. Na výběr máte z kategorií cvičení, koníčky nebo například zdraví. Apka nebrání ani ve stanovení vlastních cílů. Pak stačí nastavit, jak často a dlouho chcete vybranou činnost provozovat, a začít. Apka funguje na telefonech s operačních systémem iOS a zaplatit si ji na rok stojí v přepočtu 306 korun.
  2. Lazy Bones. Jak už název napovídá, apka je přiravená zburcovat každého lenocha. Navíc jde propojit i například s kalendářem nebo mailem, které vám pak mohou zasílat upozornění, aniž byste museli zapínat Lazy Bones. Cíl vybíráte z kategorií, nebo si ho udáte sami. Měsíčně apka stojí v přepotu 19 korun, v bezplatné verzi máte na výběr jen ze tří druhů činností. Ale pozor, nemá nejintuitivnější ovládání a bude vám chvilku trvat, než se v ní zorientujete.
  3. Habitify. Apka nabízí nejenom super design, ale například i statistiky toho, jak se vám daří. Má příjemné uživatelské rozhraní a je dostupná jak pro iOS, tak pro Android. Bezplatná verze je osekaná na menší výběr cílů, placená stojí 179 korun, a můžete ji pak užívat navždy.
  4. Done. Apka s názvem evokujícím úspěšné dokončení není nijak složitá a potěší milovníky minimalistického stylu. Disponuje statistikami, můžete si zvolit barvu apky a cíl lze nastavit pár klepnutími na telefon. Za doživotní licenci zaplatíte 149 korun a data jdou exportovat do Cloudu.
  5. Monumentum. Appka za 129 korun má několik nedostatků. V první řadě ji nedoporučujeme majitelům velkých displejů, rozlišení je malé a nezobrazí se vám přes celou plochu obrazovky. Dále neumožňuje plnit cíl víc než jednou denně. Nicméně pokud máte menší displej a stačí vám plnit činnost jednou za 24 hodin, krásně splní svůj účel.