5 celebrit, které kašlou na to, co si o nich kdo pomyslí. A dělají správně

sindlauerovamarta

Některé hvězdy se ženou za tím, aby vypadaly naprosto dokonale a aby nevypadly z elity oněch bezvadně vypadajících lidí. A některé celebrity berou všechno, včetně svého zevnějšku, s nadhledem a klídkem. Právě ony by měly sloužit jako vzor pro ostatní. Pořád ještě žijeme v době, kdy jsou špeky, absence make-upu a podobné věci většinou společnosti odsuzovány, a nezbývá jen doufat, že se to změní, možná i díky těmto slavným lidem.

Nelly Furtado. Nelly Furtado patřila ve své době k hudebním hvězdám první velikosti, a to díky především tehdy populárnímu producentovi Timbalandovi. Styl tohoto hitmakera ale už poněkud ztratil na originalitě a šťávě a to je příčinou kariérního úpadku Furtado (a není jediná, komu už Timbaland nepomáhá udržet se na výsluní). Kdysi velmi útlá zpěvačka s vypracovaným tělem dnes vypadá poněkud jinak. Nechceme být příliš zlí, ale to, že zpěvačka dost přibrala, je zkrátka vidět. Nelly si s tím ale vůbec nedělá hlavu a je v pohodě. Což je nejdůležitější.

Kesha. I Kesha Sebert vypadala v dřívějších letech jinak než teď. Její změny zevnějšku mají poměrně vážné důvody a tím spíš máme důvod zpěvačku obdivovat, protože po tom všem, čím si prošla, vypadá skvěle. Hudebnice začala trochu přibírat na váze po soudních opletačkách, kdy se soudila se svým bývalým producentem Dr. Lukem. Ten příběh znají snad všichni, ale pro ty, co jsou trochu mimo: producent ji prý fyzicky a psychicky týral a nutil ji dělat hudbu, která jí byla proti srsti. Kesha kvůli všem těm nervům byla na prášky a nějakou dobu trvalo, než se z toho vymotala. Ačkoli byl její vzestup na výsluní těžký a hateři se s ní nemazlili, Kesha se nedala a ve výsledku nejen že vydala jedno z nejlepších popových alb minulého roku, ale také vypadá velmi dobře a cítí se opět sebevědomě.

Kelly Clarkson. V žádném článku, který obsahuje poučku, že se máme vykašlat na názory jiných, nesmí chybět příběh Kelly Clarkson. V mládí poměrně hubená vítězka prvního ročníku americké SuperStar nabrala kila jedním z nejrychlejších způsobů – pořídila si děti. Některé ženy si děti raději ani nepořizují, protože se právě bojí ztlousnoutí, ale na tohle se Kelly vykašlala a po dvou dětech je z ní roztomilá boubelka, která má teď naopak v plicích více místa a zpívá jí to jako nikdy předtím.

Jennifer Lawrence. Populární hollywoodská herečka má obrovskou fanouškovskou základnu a muži jí doslova líbají nohy (tím spíš po tom, co leaknuly na internet její nahaté fotky). A co je na tom nejlepší? Jasně, dobře se na ni ve filmech a na červeném koberci kouká. Ale hlavní je něco jiného – Jennifer ve svém volném čase zcela – promiňte nám ten výraz – prdí na to, jak vypadá. Ven chodí v 99% případů bez make upu a v oblečení, které byste se na sebe styděli vzít možná i vy. Ale berte si z ní příklad. Názory haterů a posměšky ji vůbec nezlomily a herečka si chodí ven takhle i dál.

Vin Diesel. I ti největší svalovci občas mají chvilky, kdy je už nebaví dřít v posilovně a dodržovat diety. Mark Sinclair aka Vin Diesel, známý hlavně díky filmové sérií Rychle a zběsile, po většinu svého života patří k prototypům svalnatých drsných týpků, kteří umí hýbat prsními svaly. V roce 2015 měl nicméně Vin Diesel asi gaučingovou náladu a tak se na posilování na chvíli vykašlal a výsledek pak ani neskrýval. Někteří fanoušci byli v šoku a nechtěli ani věřit, že je to skutečně jejich idol, pravost fotografií byla ale potvrzena.